Státní sociální podpora Moravská Třebová

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Moravská Třebová,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Moravské Třebové zajišťuje následující služby

Úřad práce Moravská Třebová - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Moravská Třebová - Státní sociální podpora na adrese Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Moravská Třebová

Celkem nalezeno 130 volných místo pro Moravská Třebová a okolí
Údržbář forem

NÁPLŇ PRÁCE: zajištění opravy forem, koordinace s výrobou a přizpůsobení se potřebám, preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení dle plánu, návrhy a realizace technického vylepšení strojů přispívající k vyšší kvalitě či produktivitě, ...
Moravská Třebová

Truhlář

POŽADAVKY: vzdělání nižší střední odborné nebo vyučení, znalost práce se dřevem, čtení výrobní dokumentace, zájem o profesi NABÍZÍME: podnikové stravování, mimořádné prémie, příspěvky na pojištění KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo truhlář ...

Ostraha objektů, obchodů

POŽADAVKY: dobrá fyzická kondice, trestní bezúhonnost NABÍZÍME: hrazenou dopravu do zaměstnání KONTAKT: telefonicky, e-mailem (nejdříve nutný telefonický kontakt: p. Kadlečík, 724 593 032, nebo ať uchazeči zasílají životopis na ...

Sklenář

NÁPLŇ PRÁCE: pomocné sklenářské práce POŽADAVKY: vyučení v oboru není podmínkou NABÍZÍME: možnost zaučení KONTAKT: telefonicky (7:00 - 17:00) Volné místo sklenář pro lokalitu Moravská Třebová.

Pekař/ka

NÁPLŇ PRÁCE: práce ve výrobě chleba a pečiva od pomocných prací po kvalifikované zařazení - pecák, misič, mistr NABÍZÍME: stravenky, roční odměny KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo pekař/ka pro lokalitu Moravská Třebová.

Programátor - obsluha laserového stroje

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, závodní stravování KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo programátor - obsluha laserového stroje pro lokalitu Moravská Třebová.