Státní sociální podpora Moravská Třebová

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Moravská Třebová,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Moravské Třebové zajišťuje následující služby

Úřad práce Moravská Třebová - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Moravská Třebová - Státní sociální podpora na adrese Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Moravská Třebová

Celkem nalezeno 73 volných místo pro Moravská Třebová a okolí
Kontrolor 100% kvality

Vaším úkolem bude: - pohledová kontrola dílů, jejich kompletace a balení Očekáváme: - manuální zručnost, odpovědnost, ochotu pracovat ve směnném provozu Nabízíme: - zázemí stabilní české společnosti v oboru automotive - zaměstnanecké ...
Moravská Třebová

Technik reklamačního oddělení

Vaším úkolem bude: - sjednávání dohod o kvalitě/příp.jejich změny s AJ mluvícími dodavateli - evidence seznamu dodavatelů vzorkování komponentů a materiálů - vyřizování reklamací a upozornění s dodavateli - kontrola zavedených opatření u ...

Kuchař/ka

Jedná se o práci na krátký a dlouhý týden. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Moravská Třebová.

prodavač/ka masa a uzenin

Požadujeme: Bezúhonnost,samostatnost, praxe . Volné místo prodavač/ka masa a uzenin pro lokalitu Moravská Třebová.

Číšníci a servírky

Jedná se o práci na krátký a dlouhý týden. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Moravská Třebová.

Asistent kvality

Požadujeme pro danou pozici kolegu s praxí min. 2 roky na odd. kvality, ŘP sk. B, znalostí 8D reportů, alespoň základní znalost požadavků na systém řízení dle ISO 9001, TS 16949. Vhodný kandidát by se měl orientovat ve FMEA, VDA 6.3, VDA 6,5, ...