Úřad práce Moravská Třebová

Kontaktní pracoviště Úřad práce Moravská Třebová - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Moravské Třebové zajišťuje následující služby

Úřad práce Moravská Třebová - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Moravská Třebová - Zprostředkování zaměstnání na adrese Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Moravská Třebová

Celkem nalezeno 104 volných místo pro Moravská Třebová a okolí
Údržbář/ka elektotechnik/čka

NÁPLŇ: provádění preventivní údržby výrobních zařízení,řešení příp. oprav strojních technologií, analýza příčin vzniklých problémů vč. návrhu na zlepšení, vedení a správa provozní dokumentace atd. POŽADUJEME: SOU technického směru, praxe v oboru, ...

Dělníci v oblasti výstavby budov

KONTAKT: e-mailem

Pomocný kuchař/ka a výdej jídla

NÁPLŇ: pomoc při přípravě jídel v kuchyni a výdej jídel NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: telefonicky (6.00 - 15.00 hod), osobně ČS OMV - Moravská Třebová, emailem

Hlavní účetní

Do malého kolektivu Dětského domova přijmeme účetní na plný úvazek. Hlavní náplní je práce s rozpočtem organizace, kompletní vedení účetnictví, práce s pokladnou a účty organizace, vedení inventarizace. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání ...

Svářeč/ka

NÁPLŇ: svařování ocelových konstrukcí POŽADAVKY: znalost čtení technických výkresů, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost NABÍZÍME: příspěvek na stravu, na životní pojištění, na údržbu oděvů, pololetní prémie, a další KONTAKT: telefonicky, emailem ...

Kontrolní technik/technička STK a SME

POŽADAVKY: nutno obsolvovat kurz kontrolního technika STK a SME, po absolvování kurzu bude zaměstnanec provádět prohlídky vozidel na stanici STK SME KONTAKT: telefonicky

Kontaktní pracoviště Úřad práce Moravská Třebová
Pracoviště Úřadu práce v Moravské Třebové naleznete na adrese Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Moravská Třebová naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Moravské Třebové jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Moravské Třebové, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Moravské Třebové, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.