Úřad práce Moravská Třebová

Kontaktní pracoviště Úřad práce Moravská Třebová - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Moravské Třebové zajišťuje následující služby

Úřad práce Moravská Třebová - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Moravská Třebová - Zprostředkování zaměstnání na adrese Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Moravská Třebová

Celkem nalezeno 107 volných místo pro Moravská Třebová a okolí
Referent/ka logistiky

NÁPLŇ PRÁCE: evidence, kontrola a zpracování objednávek a odvolávek přidělených projektů, spolupráce na zpracovávání výrobního plánu přidělených projektů, spolupráce na reklamačních řízeních zákazníků a dodavatelů, příprava podkladů pro expedici ...

Vedoucí střediska

NÁPLŇ: prodej stavebního materiálu, zpracování cenových nabídek, objednávky zboží POŽADAVKY: znalost stavebního materiálu, praxi v oboru, komunikativnost, zodpovědnost, schopnost vedení týmu NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: e-mailem

Skladník/ice

POŽADAVKY: znalost stavebního materiálu, praxe v oboru nutná, komunikativnost, zodpovědnost NABÍZÍME: stravenky KONTAKT: e-mailem

Kuchař/ka - Libanonská kuchyně

KONTAKT: osobně, emailem

Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

NABÍZÍME: možnost zvyšování kvalifikace, roční prémie, příspěvek na oběd, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, 5 týdnů dovolená KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky

Řidič/ka

NÁPLŇ PRÁCE: turnusy 14+14, 14+7, 21+7 NABÍZÍME: základní mzda + diety 50 Euro/den, stálé točky, noční jízdy, skříňové návěsy KONTAKT: emailem, telefonicky (8 - 17 h)

Kontaktní pracoviště Úřad práce Moravská Třebová
Pracoviště Úřadu práce v Moravské Třebové naleznete na adrese Cihlářova 6/13, Město, 571 01 Moravská Třebová 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Moravská Třebová naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Moravské Třebové jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Moravské Třebové, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Moravské Třebové, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.