Státní sociální podpora Jevíčko

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Jevíčko,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jevíčku zajišťuje následující služby

Úřad práce Jevíčko - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Jevíčko - Státní sociální podpora na adrese Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Jevíčko

Celkem nalezeno 55 volných místo pro Jevíčko a okolí
Řidič/ka vysokozdvižného vozíku

POŽADAVKY: pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita NABÍZÍME: podnikové benefity, možnost odběru zboží za zvýhodněnou cenu KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Řidič/ka silničních motorových vozidel - řidič/ka autobusu ŘP skup. D

NÁPLŇ PRÁCE: řízení autobusu, možnost rekvalifikace z jiných skupin NABÍZÍME: benefitní program, penzijní připojištění, výhodné telefonní tarify, ekonomické poradenství zdarma, náborový příspěvek 40.000 Kč KONTAKT: e-mailem, telefonicky Nástup ...

Řidič/ka nákladního automobilu ŘP skup. C, E

NÁPLŇ PRÁCE: práce i v noci (začátek pracovní doby v brzkých ranních hodinách) POŽADAVKY: flexibilita NABÍZÍME: podnikové poukázky, plně přiznaná mzda + diety, příspěvek na dopravu, stabilizační příspěvek KONTAKT: e-mailem

Elektrikář, seřizovač

DALŠÍ POŽADAVKY: praxe v oboru, časová flexibilita, pečlivost, nápaditost, spolehlivost NABÍZÍME: podnikové benefity, služební telefon, příspěvek na dopravu KONTAKT: telefonicky, e-mailem - zaslat strukturovaný životopis

Řidič/ka nákladního automobilu ŘP skup. C, E, návěs + vlek

NÁPLŇ PRÁCE: práce i v noci (začátek pracovní doby v brzkých ranních hodinách), převoz technologie POŽADAVKY: praxe nutná, flexibilita NABÍZÍME: podnikové poukázky, plně přiznaná mzda + diety, příspěvek na dopravu, stabilizační příspěvek KONTAKT: ...

Skladník/ce mraženého zboží

POŽADAVKY: výborný zdravotní stav, fyzickou kondici, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, odolnost proti stresu, logické myšlení, práce s mraženým zbožím v chladu NABÍZÍME: podnikové benefity, možnost odběru zboží za zvýhodněnou cenu KONTAKT: ...