Hmotná nouze Jevíčko

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Jevíčko,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jevíčku zajišťuje následující služby

Úřad práce Jevíčko - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Jevíčko - Hmotná nouze na adrese Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Jevíčko

Celkem nalezeno 68 volných místo pro Jevíčko a okolí
Mechatronik - oddělení údržby závodu Jevíčko

NÁPLŇ PRÁCE: montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek, montáž mechatronických komponent včetně funkčních zkoušek, pneumatické a elektrické instalace sestav, kompletace celého systému vč. periferních zařízení, korekce a ...
Jevíčko

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Bez nutnosti znalosti českého jazyka Volné místo kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby pro lokalitu Jevíčko.
Jevíčko

Ostraha prodejen

POŽADAVKY: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou, není však podmínkou NABÍZÍME: zajištění certifikátu strážného KONTAKT: pro informování ohledně pracovního místa volat na výše uvedený ...
Jevíčko

DĚLNÍK VE VÝROBĚ NERUDNÝCH SUROVIN - PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Místo výkonu práce: provozovna Chornice, okr. Svitavy Nástup: nejlépe ihned, nejpozději však 1. 12. 2018 Požadujeme: min. SOU vzdělání v oboru elektro, odborná způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 6, flexibilitu, fyzickou zdatnost Uvítáme: ...
Jevíčko

Svářeči

Bez nutnosti znalosti českého jazyka Volné místo svářeči pro lokalitu Jevíčko.
Jevíčko

Lektoři jazyků

Rodilí mluvčí španělského jazyka Volné místo lektoři jazyků pro lokalitu Jevíčko.
Jevíčko