Úřad práce Jevíčko

Kontaktní pracoviště Úřad práce Jevíčko - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jevíčku zajišťuje následující služby

Úřad práce Jevíčko - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Jevíčko - Zprostředkování zaměstnání na adrese Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Jevíčko

Celkem nalezeno 123 volných místo pro Jevíčko a okolí
Elektrikář, seřizovač

POŽADAVKY: praxe v oboru, časová flexibilita, pečlivost, nápaditost, spolehlivost, vyhláška § 50 NABÍZÍME: podnikové benefity, služební telefon, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek, PP na dobu určitou s možností prodloužení KONTAKT: ...

Montážní dělníci výrobků z kovů

POŽADAVKY: dobrý zdravotní stav NABÍZÍME: zaškolení, zajištění ubytování a dopravy KONTAKT: osobně, telefonicky (po-čt 9-16h), e-mailem
Jevíčko

montážní dělníci výrobků z kovů

Zaměstnanec musí být zdravotně způsobilý. Není třeba zvláštní průprava, bude zaměstnavatelem zaškolen. Zaměstnavatel je schopen zařídit ubytovací zařízení i dopravu na pracoviště. KONTAKT: osobně, telefonicky - Po - Čt 9.00 - 16.00 hod., e-mailem
Jevíčko

Mechanik, seřizovač

POŽADAVKY: praxe v oboru, časová flexibilita, pečlivost, nápaditost, spolehlivost. NABÍZÍME: PP na dobu určitou s možností prodloužení, služební telefon, podnikové benefity, příspěvek na dopravu KONTAKT: telefonicky, e-mailem (poslat strukturovaný ...

Řidič nákladního automobilu, návěs + vlek

NÁPLŇ PRÁCE: převoz technologie - práce i v noci POŽADAVKY: řidičský průkaz - skupiny C, E, profesní průkaz, praxe nutná, flexibilita NABÍZÍME: PP na dobu určitou s možností prodloužení, podnikové poukázky, plně přiznanou mzdu + diety, příspěvek na ...

Řidič nákladního automobilu

POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. C, E, profesní průkaz, flexibilita, práce i v noci NABÍZÍME: podnikové poukázky, plně přiznaná mzda + diety, příspěvek na dopravu, stabilizační příspěvek, PP na dobu určitou s možností prodloužení KONTAKT: e-mailem

Kontaktní pracoviště Úřad práce Jevíčko
Pracoviště Úřadu práce v Jevíčku naleznete na adrese Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Jevíčko naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Jevíčku jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Jevíčku, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Jevíčku, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.