Státní sociální podpora Jihlava

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Jihlava,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Tolstého 1914/15, 586 01 JIHLAVA

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jihlavě zajišťuje následující služby

Úřad práce Jihlava - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Jihlava - Státní sociální podpora na adrese Tolstého 1914/15, 586 01 JIHLAVA, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Jihlava

Celkem nalezeno 449 volných místo pro Jihlava a okolí
Obsluha eshopu

Co by bylo náplní práce? Obsluha eshopu s textilem - třídění, žehlení a focení produktů. Po zaškolení a praxi také evidence produktů do systému a expedice zásilek. Nepožadujeme žádné extra zkušenosti a dovednosti, pouze uživatelskou znalost PC, ...
Jihlava

Prodavač/ka

Prac. úvazek krátý/dlouhý týden. Životopis zašlete-mailem na josefkrejci1@seznam.cz. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Jihlava.
Jihlava

Pracovník třídicího centra

PRACOVNÍK TŘÍDICÍHO CENTRA, PRACOVNÍK TŘÍDICÍHO CENTRA- SKENERISTA (pouze noční směna po - pá 18,00 - 02,30 hod. ) Pracovní náplň: - Příjem a vykládka zásilek po příchodu z dep - Obsluha pracoviště, kde se zásilky váží a skenují do počítače - ...
Jihlava

Psycholog/terapeut

Náplň: práce s lidmi v akutní krizi; krizová intervence; diagnostika a terapie dětí i dospělých; řešení vztahových a výchovných problémů; práce s depresí, úzkostmi, poruchami chování, s dětmi týranými, zanedbávanými a zneužívanými; ...
Jihlava

Řidič

Požadujeme ŘP C + E, přeprava živých zvířat. Volné místo řidič pro lokalitu Jihlava.
Jihlava

Truhlář

Mzda hodinová od 70-100,- Kč/hod. Vyučení v oboru truhlář, výhodou praxe s lakováním nábytku. Práce vhodná i pro ženy. Volné místo truhlář pro lokalitu Jihlava.
Jihlava