Volná místa Jihlava

Celkově nalezeno 211 volných míst pro práci Jihlava a okolí
zobrazuji 1 - 14
Nástrojář Nabídky Práce - Nástrojář

• oprava a údržba forem a zařízení pro výrobu a zpracování plastu • úprava a výroba jednotlivých dílů dle zadání • obsluha a programování CNC strojů
Ždírec nad Doubravou

Dělníci v oblasti výstavby budov

První kontakt e-mailem.
Jihlava

Ostatní uklízeči a pomocníci

Požadujeme trestní bezúhonnost. První kontakt telefonicky: 13 - 16 hodin.
Jihlava

Údržbář

Hledáme manuálně zručného a spolehlivého člověka. Náplň práce: o úklid autobusového nádraží o drobné opravy a údržba budov, areálu o třídění odpadu o jiné údržbářské práce, ...

Dělník/dělnice v elektrotechnice

Požadavky: - pečlivost - spolehlivost - manuální zručnost Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Tiskař/ka

Náplň práce: - seřízení a obsluha sítotiskového stroje - míchání barevných odstínů - příprava tiskových šablon Požadavky: - pečlivost - spolehlivost Nabízíme: - 5 týdnů dovolené, ...

Pomocní pracovníci v prádelně

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Jihlava

Pomocný dělník ve stavebnictví

Jihlava

Mechanik

1 směna, pružná pracovní doba. Požadujeme: - ochota učit se novým věcem - zkušenosti s automatizací - časová flexibilita První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky.

Řidič/ka nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Požadujeme: - pracovitost - ochotu cestovat v rámci ČR Nabízíme: - 22 dní dovolené/rok První kontakt e-mailem.

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Požadujeme: - ukrajinský jazyk slovem - výhodou - pracovitost - ochota cestovat v rámci ČR Nabízíme: - 22 dní dovolené/rok První kontakt e-mailem.

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Řidič potravinářských cisteren

Požadujeme: - profesní průkaz řidiče - řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C - řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E První ...

Mechanik - opravář motorových vozidel

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B První kontakt e-mailem.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Jihlava nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Jihlava můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Jihlava jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.