Dávky pro osoby se zdravotním postižením Třešť

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Třešť,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Revoluční 20/1, 589 01 Třešť

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Třešti zajišťuje následující služby

Úřad práce Třešť - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Třešť - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Revoluční 20/1, 589 01 Třešť, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Třešť

Celkem nalezeno 45 volných místo pro Třešť a okolí
Pracovník obchodního oddělení

Požadujeme: ŘP sk. B, práce s PC, znalost všeobecného strojírenství výhodou. Volné místo pracovník obchodního oddělení pro lokalitu Třešť.
Třešť

Svářeč/zámečník

Náplň práce: zámečnické práce - manipulace, řezání, vrtání, sestavování, svařování, nakládka, nátěry atd. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť pracovat, výhodou jeřábnický, vazačský průkaz. Volné místo svářeč/zámečník pro ...
Třešť

Manipulační dělník v průmyslu

Pracoviště v okrese Jihlava. První kontakt telefonicky na tel.: 775 134 154 k domluvení osobní schůzky v kanceláři firmy, Jihlava, Erbenova 56, nebo v sídle firmy: T.G.Masaryka103/2, Třešť. Volné místo manipulační dělník v průmyslu pro lokalitu ...
Třešť

Zubní lékař

Volné místo pro zubní lékař lokalitu Třešť.
Třešť

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Požadujeme praxi v oboru, pracoviště Restaurace Svět v Třešti, pracovní poměr na dobu neurčitou, první kontakt na tel. čísle 608 411 818. Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Třešť.
Třešť

Číšníci a servírky

Pracoviště Restaurace Svět v Třešti, pracovní poměr na dobu neurčitou, první kontakt na tel. čísle 608 411 818. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Třešť.
Třešť

Nahoru