Hmotná nouze Třešť

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Třešť,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Revoluční 20/1, 589 01 Třešť

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Třešti zajišťuje následující služby

Úřad práce Třešť - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Třešť - Hmotná nouze na adrese Revoluční 20/1, 589 01 Třešť, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Třešť

Celkem nalezeno 53 volných místo pro Třešť a okolí
Vedoucí prodejny maso-uzeniny

Požadujeme: min.vzdělání:vyučen/a, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, potravinářský průkaz. Nabízíme dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu ...
Třešť

Obsluha pálícího automatu

Volné místo pro obsluha pálícího automatu lokalitu Třešť.
Třešť

Zámečník/svářeč

Náplň práce: zámečnické práce - manipulace, řezání, vrtání, sestavování, svařování, nakládka, nátěry atd. Požadujeme: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť pracovat, výhodou jeřábnický, vazačský průkaz. Volné místo zámečník/svářeč pro ...
Třešť

Svářeč

Znalost sváření hliníku v ochranné atmosféře, TIG, MIG/MAG. První kontakt telefonicky PO-PÁ 7:00-15:30 nebo e-mailem. Volné místo svářeč pro lokalitu Třešť.
Třešť

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Volné místo pro švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech lokalitu Třešť.
Třešť

servírka, číšník

Pracoviště Třešť, příspěvek na stravování a osobní ohodnocení. Číšník,účtující číšník(servírka) v zavedené restauraci s dlouholetou tradicí. Info: p. Caha 602 741 451 Volné místo servírka, číšník pro lokalitu Třešť.
Třešť