Milkrun 1

Kontakty
zaměstnavatel: BOSCH DIESEL s.r.o.
pracoviště: Jihlava, Jihlava
mzda: od 47030
Popis pozice
Náplň práce:

- zásobuje středisko potřebným materiálem, díly a obaly
- kontroluje dodávané díly, materiál a obaly a jejich údaje. V případě poškození provádí jejich blokaci
- zajišťuje materiálové toky v předepsaných intervalech dle kanbanu a FIFA
- zabezpečuje sběr, předběžné třídění a přípravu prázdných obalů k odvozu
- odpovídá za vyskladnění a rozvoz požadovaného materiálu, dílců a výrobků dle jízdního řádu, případné odchylky hlásí nadřízenému
- provádí třídění a kontrolu kanbanových karet, hlásí ztráty a poškození nadřízenému
- provádí a eviduje stav supermarketů
- vede předepsanou evidenci a dokumentaci
- provádí vizuální kontrolu dodávaných dílů, materiálů a obalů před jejich dodáním na výrobní pracoviště, případné nedostatky hlásí neprodleně nadřízenému

První kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Jihlava

Programátor/ka 2

Požadavky: bakalářské vzdělání, MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost výkresové dokumentace, ...
Jihlava

Dělníci v oblasti výstavby budov

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Jihlava

SUPPLIER QUALITY ASSURANCE

Pomocníci v kuchyni

Náplň práce: - pomocné práce v kuchyni v asijské restauraci Nutný zájem o obor, uvítáme praktické ...

Uklízeči v kuchyni

Hledáme uklízeče do asijské restaurace. Nutná znalost v oblasti asijských sortimentů, surovin. ...

Montážní dělníci ve stavebnictví, pomocní pracovníci ve stavebnictví, pracovníci

Práce na stavbách v rámci ČR. První kontakt e-mailem.

volná místa Jihlava