Hmotná nouze Jihlava

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Jihlava,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Žižkova 1872/89, 586 01 Jihlava 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jihlavě zajišťuje následující služby

Úřad práce Jihlava - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Jihlava - Hmotná nouze na adrese Žižkova 1872/89, 586 01 Jihlava 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Jihlava

Celkem nalezeno 458 volných místo pro Jihlava a okolí
Uklízeč/ka

Požadujeme ŘP, znalost práce na PC. V případě zájmu zašlete životopis mailem na info@robinsonjihlava.cz . Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Jihlava.
Jihlava

Recepční

Požadujeme ŘP, znalost práce na PC. V případě zájmu zašlete životopis mailem na info@robinsonjihlava.cz . Volné místo recepční pro lokalitu Jihlava.
Jihlava

Skladník a rozvozce zboží

Rozvoz zboží po okrese Jihlava. ŘP sk.B, výhodou sk. C nebo osvědčení na VZV, vyučení ve strojním oboru výhodou nebo praxe v oboru. Trestní bezúhonnost. Volné místo skladník a rozvozce zboží pro lokalitu Jihlava.
Jihlava

Technický kontrolor

Měří vzorky forem, dílců, řeší měřící postupy. Požadujeme SŠ s vyučením ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace. NABÍZÍME PRÁCI NA 4 HODINY DENNĚ. Při zájmu pošlete životopis, do předmětu zprávy uveďte Kontrolor/ka ...
Jihlava

Obraběči kovů

Praxe ve strojírenském nebo technickém oboru, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav (noční práce, práce v ropných produktech). První kontakt e-mailem. Volné místo obraběči kovů pro lokalitu Jihlava.
Jihlava

Montážní dělníci

Jednoduchá manuální práce vhodná pro muže i ženy - montážní práce. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ 8:00-16:00) Volné místo montážní dělníci pro lokalitu Jihlava.
Jihlava

Nahoru