Hmotná nouze Znojmo

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Znojmo,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

náměstí Svobody 2889/8, 670 30 Znojmo

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Znojmě zajišťuje následující služby

Úřad práce Znojmo - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Znojmo - Hmotná nouze na adrese náměstí Svobody 2889/8, 670 30 Znojmo, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Znojmo

Celkem nalezeno 232 volných místo pro Znojmo a okolí
výrobce zmrzliny a kebabu

praxe ve výrobě zmrzliny a kebabu. Informace ve stánku BENTIM - u Městských lázní - nám. Svobody PO - PÁ od 9:00 - 18:00 hod. , nebo tel. 607813896 Volné místo výrobce zmrzliny a kebabu pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Prodavači v zoopotřebách

prodej potřeb pro zvířata, dále úklid prodejny, terárií, akvárií, práce se zvířaty, pomocné práce v prodejně, inf. tel. Volné místo prodavači v zoopotřebách pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Údržbář

Zajišťuje chod strojního zařízení. Odstraňuje poruchy a závady strojního zařízení a zařízení firmy. Provádí sanitace na výrobní lince. Bližší informace p. Goláňová v době 7:00-14:00. Volné místo údržbář pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Recepční ve sportovním klubu

PC uživatelsky, komunikativnost, znalost cizí jazyk výhodou, práce s financemi, Volné místo recepční ve sportovním klubu pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Šičky obalové techniky z netkaného materiálu

rovné šití, znalost šití podmínkou, vyučen nebo praxe výhodou, možnost i zkr.prac.úvazek, fi zaučí, Volné místo šičky obalové techniky z netkaného materiálu pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Zajišťuje příjem a výdej zboží. Má na starost sklad, udržuje zásoby na skladě. Účastní se prací na výrobní lince. Bližší informace p. Goláňová v době 7:00-14:00 hodin. Volné místo skladníci, obsluha manipulačních vozíků pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Nahoru