Úřad práce Vranov nad Dyjí

Kontaktní pracoviště Úřad práce Vranov nad Dyjí - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

Náměstí 19, 671 03 Vranov nad Dyjí

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Vranově nad Dyjí zajišťuje následující služby

Úřad práce Vranov nad Dyjí - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Vranov nad Dyjí - Zprostředkování zaměstnání na adrese Náměstí 19, 671 03 Vranov nad Dyjí, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Vranov nad Dyjí

Celkem nalezeno 36 volných místo pro Vranov nad Dyjí a okolí
Pokojská

pokojská v hotelu zacíleném na rodiny s dětmi, klasický úklid pokojů, výpoc při snídaních, úklid společných prostor, pracovitost, spolehlivost, pečlivost, příjemné a vstřícné vystupování Volné místo pokojská pro lokalitu Vranov nad Dyjí.
Vranov nad Dyjí

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

recepční v hotelu zacíleném pro rodiny s dětmi, AJ nebo NJ vítán,znalost práce na PC, příjemné a vstřícné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, prof. živ. na mail: Volné místo recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních ...
Vranov nad Dyjí

Číšníci a servírky

praxe minimálně 1 rok podmínkou nebo vyučen i absolvent, , příspěvek na stravování, vhodné pro uchazeče z blízkého okolí, vlastní doprava, dobrý zdravotní stav,strukturovaný životopis na email:Holcmann@volny.cz, ; bližší informace i na ...
Lesná

Pomocníci v kuchyni

pomocné práce v kuchyni a úklid restaurace a přilehlých prostor, příprava obloh, příloh, mytí nádobí, úklid kuchyně,inf. Ing.Holcman tel. 602 745 458 Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Lesná.
Lesná

Uklízeč/ka

úklid restaurace a přilehlých prostor,ubytovacího zařízení, mytí nádobí, úklid kuchyně,inf. Ing.Holcman tel. 602 745 458 Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Lesná.
Lesná

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

praxe minimálně 1 rok podmínkou nebo vyučen i absolvent, , příspěvek na stravování, vhodné pro uchazeče z blízkého okolí, vlastní doprava, dobrý zdravotní stav,strukturovaný životopis na email:Holcmann@volny.cz, ; bližší informace i na ...
Lesná

Kontaktní pracoviště Úřad práce Vranov nad Dyjí
Pracoviště Úřadu práce v Vranově nad Dyjí naleznete na adrese Náměstí 19, 671 03 Vranov nad Dyjí.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Vranov nad Dyjí naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Vranově nad Dyjí jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Vranově nad Dyjí, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Vranově nad Dyjí, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.

Nahoru