Úřad práce Znojmo

Kontaktní pracoviště Úřad práce Znojmo - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

náměstí Svobody 2889/8, 669 02 Znojmo 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Znojmě zajišťuje následující služby

Úřad práce Znojmo - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Znojmo - Zprostředkování zaměstnání na adrese náměstí Svobody 2889/8, 669 02 Znojmo 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Znojmo

Celkem nalezeno 215 volných místo pro Znojmo a okolí
Řídící pracovníci v jídelnách (kromě školních)

VEDOUCÍ ÚSEKU LÉČEBNÉ VÝŽIVY A STRAVOVÁNÍ. Zkušenost s vedením stravovacího nebo obchodního provozu, znalost práce na PC, zkušenost s vedením většího pracovního kolektivu, řídící a organizační schopnosti, znalost systému HACCP, doložit koncepci ...
Znojmo

Pomocní kuchaři

Pracovní pozice pomocného kuchaře. Praxe v oboru výhodou. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost ubytování a záv. stravování, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tel. tarif. Bližší informace o volném místě p. Mucha - telefonicky, profesní ...
Znojmo

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Pracovní náplň: " stříkání mokrou barvou - základní a vrchní barva " odmaštění a zapravení povrchu před lakováním (kytování, broušení) " lakování ve 3 kabinových lakovnách " práce ve skupině lakýrníků Požadujeme: " zkušenosti s lakováním mokrou ...
Znojmo

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Pracovní pozice PIZZAŘ. Příprava pizzy, obsluha, zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Bližší informace o volném místě p. Metaj - telefonicky.
Znojmo

sezónní práce na plovárně, praxe v přípravě rychlého občerstvení, výhodou vyučen, pečlivost, samostatnost, inf. telefonicky
Znojmo

Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení)

práce vč. so a ne, možno i na zkrácený úvazek, zdrav. průkaz, obsluha, prodej a příprava rychlého občerstvení,
Znojmo

Kontaktní pracoviště Úřad práce Znojmo
Pracoviště Úřadu práce v Znojmě naleznete na adrese náměstí Svobody 2889/8, 669 02 Znojmo 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Znojmo naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Znojmě jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Znojmě, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Znojmě, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.