Úřad práce Znojmo

Kontaktní pracoviště Úřad práce Znojmo - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

náměstí Svobody 2889/8, 669 02 Znojmo 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Znojmě zajišťuje následující služby

Úřad práce Znojmo - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Znojmo - Zprostředkování zaměstnání na adrese náměstí Svobody 2889/8, 669 02 Znojmo 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Znojmo

Celkem nalezeno 243 volných místo pro Znojmo a okolí
Zapisovatelé u soudu

výběrové řízení do 17.1.2020, zástup za dlouhodobu nepřítomnost, ČTR, PC základní znalost,administrativní činnost, vhodné pro absolventy,stravování, prof. životopis do 17.1.2020 na pracoviště nám. Republiky 1 Znojmo nebo na mail,
Znojmo

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Pro stávající obchodní tým hledáme Referentku zákaznické kanceláře. Tato pozice je zodpovědná za administrativní podporu obchodu (organizace porad a pracovních jednání, zpracovávání reportů a prezentací, podpora obchodníků a manažera, zajištění ...
Znojmo

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

obsluha ČS POUZE noční směny a prodej v shopu, práce s financemi, vybalování zboží, prodej, úklid provozovny,doprava vlastní, inf. na mail:
Znojmo

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Náplň práce: Vykládka a nakládka nákladních automobilů, práce ve skladu, kontrola stavu skladu. Vyskladňování a naskladňování zboží a materiálu, zpracování základní dokumentace. Požadavky: Platný průkaz obsluhy motorových vozíků, praxe výhodou, ...
Znojmo

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

vzdělání stavebního nebo dopravního směru, praxe v přípravě a realizaci staveb, autorizace v oboru dopravní stavby, PC uživatelsky, ŘP-B, zaměstnanecké výhody,
Znojmo

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Pracovní náplní je starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů. Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, ...
Znojmo

Kontaktní pracoviště Úřad práce Znojmo
Pracoviště Úřadu práce v Znojmě naleznete na adrese náměstí Svobody 2889/8, 669 02 Znojmo 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Znojmo naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Znojmě jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Znojmě, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Znojmě, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.