Volná místa Znojmo

Celkově nalezeno 303 volných míst pro práci Znojmo a okolí
zobrazuji 1 - 14
Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

práce operátora na dřevoobráběcích strojích srovnávačka, protahovačka, fréza, soustruh,CNC stroje, vyučení truhlář výhodou, inf. tel. nebo mailem Volné místo seřizovači a obsluha ...
Znojmo

Lékař psychiatrického odd.

vzdělání VŠ podmínkou, možnost ubytování, záv. stravování, příspěvek na živ. nebo penz. poj., Volné místo lékař psychiatrického odd. pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Řidiči dopravy nemocných a raněných

podmínkou je absolvovaný akreditovaný kvalifikační kurz řidič zdravotnické dopravní služby nebo řidič vozidla dopravy nemocných a raněných nebo řidič vozidla zdravotnické ...
Znojmo

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

vyučen v oboru podmínkou, praxe a orientace v závodním stravování výhodou, výhodou praxe v závodním nebo školním stravování,možný kariérní postup na kuchaře specialisty, prof. ...
Znojmo

Pomocní dělníci ve výrobě

ŘP-B, základní znalost práce na PC, práce při výrobě nábytku, fi zaškolí, Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Maseři - thajské masáže

znalost thajských nebo filipínských masáží podmínkou, certifikát, min. 5 let praxe, NJ a AJ slovem i písmem, inf. mailem Volné místo maseři - thajské masáže pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Tesaři

tesařské stavební práce, lešení, bednění, krovy, práce na okr. Znojmo, denní návrat, inf. tel. Volné místo tesaři pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

výkopové a demoliční práce, manipulace s břemeny, práce na lešení ve výškách, inf. tel. Volné místo kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Číšníci a servírky

Pracovníka pro obsluhu hostů v kavárně. Obsluha hostů, kladný vztah k zákazníkům, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, praxe výhodou,odměny, účtování, ...
Znojmo

Stavební zámečníci

stavební zámečnické práce, praxe výhodou, inf. tel. Volné místo stavební zámečníci pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Číšníci a servírky

NJ pro restaurační prostředí, prodej převážně vína a nápojů, obsluha hostů, zamětnanecké výhody, Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Kuchař - pizzař

vyučen vítáno, praxe výhodou, znalost přípravy pizzy výhodou,popř. fi zaučí, spolehlivost, inf.p. Kloudová tel. Volné místo kuchař - pizzař pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Servistní technik - elektrikář

Firma zabývající se montáží, servisem a opravami klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel hledá elektrikáře, vyhláška 50, § 6 nebo technika vyučeného v oboru technik ...
Znojmo

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

obsluha CNC strojů, PCuživatelsky, ŘP-B, prof. živ. na mail Volné místo seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Znojmo nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Znojmo můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Znojmo jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru