Dávky pro osoby se zdravotním postižením Znojmo

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Znojmo,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

náměstí Svobody 2889/8, 670 30 Znojmo

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Znojmě zajišťuje následující služby

Úřad práce Znojmo - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Znojmo - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese náměstí Svobody 2889/8, 670 30 Znojmo, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Znojmo

Celkem nalezeno 232 volných místo pro Znojmo a okolí
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

rozvoz zboží po okr. Znojmo, nápoje, nakládka, vykládka, ŘP-C, profesní průkaz, práce s financemi, stravenky, Volné místo řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Řidič - technik

ŘP-C,praxe dodávkového vozidla, vzdělání technického směru výhodou, flexibilita, Volné místo řidič - technik pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Zajišťuje příjem a výdej zboží Má na starost sklad, udržuje zásoby na skladě Účastní se výroby na keg lince Volné místo skladníci, obsluha manipulačních vozíků pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Provozní zámečníci, údržbáři

Zajišťuje chod strojního zařízení, podílí se na chodu keg linky Odstraňuje poruchy a závady strojního zařízení a zařízení firmy Provádí sanitace keg linky Volné místo provozní zámečníci, údržbáři pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Řidiči ostatních skladovacích vozíků

nutný průkaz VZV nakládka a vykládka kamionů manipulace se zbožím práce ve skladu zajištění chodu a údržby svěřené manipulační techniky Volné místo řidiči ostatních skladovacích vozíků pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy

Nakládá si zboží Zajišťuje závoz zboží k zákazníkovi. Je vstřícný k zákazníkovi. Udržuje v čistotě svoje vozidlo. Je nutný pouze řidičský průkaz sk. B Volné místo řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy ...
Znojmo

Nahoru