Státní sociální podpora Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Svitavy,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Svitavách zajišťuje následující služby

Úřad práce Svitavy - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Svitavy - Státní sociální podpora na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Svitavy

Celkem nalezeno 295 volných místo pro Svitavy a okolí
Prodejce rychlého občerstvení

NÁPLŇ PRÁCE:prodej rychlého občerstvení POŽADAVKY: čistý trestní rejstřík, zodpovědnost, příjemné vystupování, praxe s prodejem a přípravou rychlého občerstvení výhodnou ne však podmínkou NABÍZÍME: volné pracovní místo je určeno pro OZP nebo TZP, ...
Svitavy

Prodejce zemědělské techniky

POŽADAVKY: znalost zemědělského resortu výhodou, zaměření technického směru KONTAKT: osobně (Poděbaby 188, Havlíčkův Brod), telefonicky, e-mailem
Svitavy

Instalatér, topenář

NÁPLŇ PRÁCE: řezání, ohýbání a svařování trubek, řezání závitů a vysekávání otvorů, montáž a seřizování spotřebičů, opravy a údržba potrubí a sítí, kontrola rozvodů a zařízení, montáž a demontáž kotelen, hledání problémů, závad a úniků (vody, ...
Svitavy

Dělníci v oblasti výstavby budov

KONTAKT: e-mailem
Svitavy

Ostatní uklizeči a pomocníci

NABÍZÍME: krátkodobý pracovní poměr na tři měsíce KONTAKT: e-mailem
Svitavy

Ostraha prodejen - detektiv prodejny

Jedná se o prodejny LIDL ve Svitavách. NÁPLŇ PRÁCE: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost POŽADAVKY: věk nad 18 let, praxe výhodou, není však podmínkou, certifikát strážného - možno ...
Svitavy