Dávky pro osoby se zdravotním postižením Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Svitavy,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Svitavách zajišťuje následující služby

Úřad práce Svitavy - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Svitavy - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Svitavy

Celkem nalezeno 129 volných místo pro Svitavy a okolí
Obsluha čerpací stanice

POŽADAVKY: zdravotní průkaz KONTAKT: telefonicky 9-16 hod, e-mailem

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha strojů a balení potravin KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Klempíř/ka, izolátér/ka

NÁPLŇ: izolatérské a klempířské práce dle místa zakázek, převážně zahraničí KONTAKT: telefonicky
Koclířov

Pomocný dělník/ce

KONTAKT: e-mailem

Řidič/řidička autobusu

NÁPLŇ PRÁCE: hledáme řidiče pro nepravidelnou autobusovou dopravu - vlakové výluky, linky, zahraniční zájezdy, mzda uvedená je pouze orientační, bonusy ke mzdě + osobní ohodnocení KONTAKT: telefonicky PO - PÁ 9-11hod

CNC soustružník/soustružnice

Společnost MS ProTech se zabývá zakázkovou výrobou strojních dílů a kompletních sestav strojů. Do našeho týmu hledáme nového kolegu pro seřizovánía obsluhu CNC soustruhu. POŽADAVKY: technické vzdělání, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost ...