Úřad práce Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Svitavách zajišťuje následující služby

Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Svitavy

Celkem nalezeno 211 volných místo pro Svitavy a okolí
Expedient/ka v potravinářské výrobě

NÁPLŇ PRÁCE: vychystávání zboží pro zákazníky na rozvozové linky, pracovní doba: neděle až čtvrtek, 13,30 - 22,00 hod NABÍZÍME: nátup dle dohody KONTAKT: nutný telefonický kontakt předem nebo životopis na mail

Automechanik

POŽADAVKY: alespoň 1 rok praxe, výhodou ŘP skup. E NABÍZÍME: pracovní doba 8-17 hod, příplatky za výkonnost, obědy, k dispozici firemní vozidlo KONTAKT: telefonicky

Dělník/dělnice dřevovýroby

NABÍZÍME: stravenky, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Zedník

NÁPLŇ PRÁCE - zednické práce (rekonstrukce, fasády) POŽADAVKY: alespoň 1 rok praxe NABÍZÍME: pracovní doba 8-17 hod, příplatky za výkonnost, obědy KONTAKT: telefonicky

Expedient/ka - dělník/ce do potravinářské výroby

NABÍZÍME: nástup dle dohody KONTAKT: telefonicky

Traktorista - obsluha postřikovače ŘP skup. T

NABÍZÍME: příspěvek na stravování, prémie KONTAKT: e-mail, telefonicky

Kontaktní pracoviště Úřad práce Svitavy
Pracoviště Úřadu práce v Svitavách naleznete na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Svitavy naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Svitavách jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Svitavách, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Svitavách, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.