Úřad práce Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Svitavách zajišťuje následující služby

Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Svitavy

Celkem nalezeno 166 volných místo pro Svitavy a okolí
Fakturant/ka

POŽADAVKY: znalost podvojného účetnictví, práce na PC NABÍZÍME: možnost sjednání individuální pracovní doby, po zapracování navýšení mzdy, zajištěné stravování na pracovišti s příspěvkem, vhodné i pro osoby se sníženou pracovní schopností KONTAKT: ...
Svitavy

Číšník, servírka

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha herního střediska a návštěvníků baru KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel

POŽADAVKY: zodpovědnost, spolehlivost, zručnost NABÍZÍME: ubytování KONTAKT: telefonicky Volné místo obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

Skladník

NÁPLŇ PRÁCE: práce ve skladu POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, základní znalost PC, fyzická zdatnost vítána, komunikativnost. NABÍZÍME: PP na dobu určitou, hlavní pracovní poměr, progresivní systém školení, moderní a příjemné prostřední v blízkosti ...
Svitavy

Všeobecná sestra

NÁPLŇ PRÁCE: ošetřovatelská péče POŽADAVKY: odborná způsobilost dle Zákona č. 96/2001 Sb., zdravotní způsobilost, morální bezúhonnost KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

POŽADAVKY: zodpovědnost, spolehlivost, zručnost NABÍZÍME: ubytování, zaměstnání na dobu 3 měsíců KONTAKT: telefonicky Volné místo obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Svitavy
Pracoviště Úřadu práce v Svitavách naleznete na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Svitavy naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Svitavách jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Svitavách, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Svitavách, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.