Úřad práce Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Svitavách zajišťuje následující služby

Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Svitavy

Celkem nalezeno 186 volných místo pro Svitavy a okolí
kuchaři

POŽADAVKY: vyučen v oboru výhodou KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo kuchaři pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

Pomocná síla do kuchyně

NÁPLŇ PRÁCE: pomocná síla v kuchyni v restauraci Coolna, veškeré pomocné práce v kuchyni přes umývání nádobí, údržbu kuchyně, čištění zeleniny, přípravu salátů a jakoukoli pomoc kuchařům při vaření KONTAKT: osobně (po tel.dohodě), telefonicky Volné ...
Svitavy

rozvoz jídel

POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo rozvoz jídel pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

Řidič C + E MKD CZ - AT - CZ

NABÍZÍME: pracovní doba PO - PÁ, mzda 40000 Kč KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo řidič c + e mkd cz - at - cz pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE/kyně pro Svitavy

oblast: Polička, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Perštejnem Nabízíme: • zázemí silné, české společnosti • produktová a obchodní školení • možnost profesního a kariérního růstu • motivující finanční ohodnocení v závislosti na ...
Svitavy

VNITŘNÍ PRODEJCE/kyně + ASISTENT/ka OBCHODU ve Svitavách

Jsme specialisti na střechy a fasády, obchod je podpora zákazníků při řešení kvalitní střechy a fasády na každém kroku, jsme inovativní, naše služby jsou revoluční, jsme tým a baví nás to. Rezonujete s námi? Jeho/jejím úkolem bude: - aktivní přímý ...
Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Svitavy
Pracoviště Úřadu práce v Svitavách naleznete na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Svitavy naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Svitavách jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Svitavách, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Svitavách, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.