Úřad práce Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Svitavách zajišťuje následující služby

Úřad práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Svitavy - Zprostředkování zaměstnání na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Svitavy

Celkem nalezeno 173 volných místo pro Svitavy a okolí
Pracovníci v přímé obslužné péči - Lezník

POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách, podle zákona 108/2006 Sb. - je možné si ho dodělat dodatečně nebo střední zdravotnická škola. NABÍZÍME: příspěvky, stravenky KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem Volné místo pracovníci v přímé ...
Svitavy

Prodavač/ka

POŽADAVKY: spolehlivost, zájem o oblečení, práce s chutí a úsměvem NABÍZÍME: nástup možný ihned, slevy na zboží KONTAKT: e-mailem Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

Asistent/ka kanceláře

NÁPLŇ PRÁCE: administrativa POŽADAVKY: práce s PC NABÍZÍME: vzdělávání, služební PC, telefon, finanční odměny KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo asistent/ka kanceláře pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

šičky těžké konfekce

jedná se o práci šičky těžké konfekce, požadujeme dobrý zrak a manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, a samostatnost Volné místo šičky těžké konfekce pro lokalitu Svitavy.
Svitavy

Řezník/řeznice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: MASO - UZENINY NOVÁK, objekt PENNY marketu Svitavy POŽADAVKY: vyučení v oboru nebo příbuzném oboru, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, bezúhonnost, flexibilita, slušné vystupování k zákazníkům, smysl pro týmovou ...
Svitavy

Prodavač/ka - řezník/ce

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: MASO - UZENINY NOVÁK, objekt PENNY marketu Svitavy NÁPLŇ PRÁCE: práce s masem, výroba specialit, zakládání a doplňování pultů, prodej zákazníkovi POŽADAVKY: vyučení v alespoň příbuzném oboru, dobrý zdravotní stav, fyzická ...
Svitavy

Kontaktní pracoviště Úřad práce Svitavy
Pracoviště Úřadu práce v Svitavách naleznete na adrese Bezručova 2055/13, Předměstí, 568 02 Svitavy 2.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Svitavy naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Svitavách jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Svitavách, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Svitavách, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.