Volná místa Svitavy

Celkově nalezeno 206 volných míst pro práci Svitavy a okolí
zobrazuji 1 - 14
PŘÍPRAVÁŘ Nabídky Práce - PŘÍPRAVÁŘ

příprava výrobní linky podle zadání obsluha a jednoduchá údržba výrobní linky čištění a zaskladnění výrobních forem 3-směnný provoz
Ždírec nad Doubravou

NÁSTROJÁŘ Nabídky Práce - NÁSTROJÁŘ

oprava a údržba forem a zařízení pro výrobu a zpracování plastu výroba a úprava jednotlivých dílů dle zadání obsluha a programování CNC strojů 1-směnný provoz

SEŘIZOVAČ Nabídky Práce - SEŘIZOVAČ

příprava a nájezd výrobních linek seřízení a následná kontrola výrobku obsluha a jednoduchá technického vybavení 3-směnný provoz

OPERÁTOR / OPERÁTORKA Nabídky Práce - OPERÁTOR / OPERÁTORKA

vizuální kontrola výrobků a jejich balení lepení a příprava obalů 3-směnný provoz

zdravotní sestra Nabídky Práce - zdravotní sestra

Do ambulantní stomatologické praxe se zaměřením na ortodoncii a estetickou stomatologii přijmu zdravotní sestru nebo zubní instrumentářku. Možný nástup dle dohody.
Pardubice

Řidič/ka sk. C + profesní průkaz

NABÍZÍME: zvýhodněné na pohonné hmoty, náborový příspěvek až 10.000,- Kč po zkušební době, MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU - práce 6-7 hod denně KONTAKT: telefonicky, osobně
Svitavy

Strojník skup. B

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha paketovacího lisu, manipulace ve firmě Packaging Systems Svitavy, s.r.o. KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-15:30 hod), e-mailem
Svitavy

Dělník/ce v oblasti výstavby budov

KONTAKT: e-mailem PP na 3 měsíce!!
Svitavy

Svitavy

Zahradní dělník

Zahradnické práce ŘP B Tel. kontakt od 8,00 do 15,00 hod.
Svitavy

Ostraha prodejen - detektiv prodejny Lidl (pouze pro OZP)

NÁPLŇ PRÁCE: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost. ...

Pracovník/ce přípravy jídel

Možnost zaměstnávání cizinců. NÁPLŃ PRÁCE: obsluha rychlého občerstvení, příprava jídel, speciální požadavky nejsou. Pracovní doba Po - Čt 10 - 23, Pá - So 10 - 03, Ne 11 - 23

Expedient/ka v potravinářské výrobě

NÁPLŇ PRÁCE: vychystávání zboží pro zákazníky na rozvozové linky, pracovní doba: neděle až čtvrtek, 13,30 - 22,00 hod NABÍZÍME: nátup dle dohody KONTAKT: nutný telefonický ...

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

PP na 3 měsíce !!! KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Svitavy nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Svitavy můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Svitavy jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.