AluFoil Print operátor

Kontakty
zaměstnavatel: Zentiva, k.s.
pracoviště: U kabelovny 130, 10200
mzda: od 33000 do 42000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: ludmila.cerna@zentiva.com

§97 d¨) POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ

Obsluhovat tiskárnu pro potisk Al-folií ve 3-směnném provoze (víkendy volné)
Manuálně doplňovat potištěné fólie, odebírat finální produkt, zodpovídat za jejich finální kompletaci
Vizuálně kontrolovat, zda je vše správně zabalené a připravené k expedici
Nedílnou součástí práce je pravidelné čištění linky a zápisy do výrobní dokumentace
Nemějte obavy, ve všem vás zaučí zkušený kolega

Volná místa v okolí Žernov

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Zimandlová Martínková Petra, tel.: 723003823, e-mail: ...

SKLADNÍCI

Kontakt: e-mail: ludmila.cerna@zentiva.com §97 d¨) POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ * Kontrola kompletnosti, ...

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Krchová Radka, e-mail: krchova@eclipse-print.com

Holiči/kadeřníci

Kontakt: tel.: 608242899 e-mail: luxurypraguecompany @gmail.com

Režiséři, dramaturgové, produkční a příbuzní specialisté

SALIMOV MIRZO, e-mail: mirzo.salimov69@gmail.com požadujeme znalost jazyka ruského (výhodou ...

Administrator

SOKACH VLASTIMIL, e-mail: vlastimilsokach@icloud.com čeština, angličtina, ruština - aktivně

volná místa Žernov