Režiséři, dramaturgové, produkční a příbuzní specialisté

Kontakty
zaměstnavatel: Mirzo Salimov s.r.o.
pracoviště: V dolině 1515, 10100
mzda: od 26000
Popis pozice
SALIMOV MIRZO, e-mail: mirzo.salimov69@gmail.com

požadujeme znalost jazyka ruského (výhodou tádžičtina)

Volná místa v okolí Žernov

Administrator

SOKACH VLASTIMIL, e-mail: vlastimilsokach@icloud.com čeština, angličtina, ruština - aktivně

Číšníci a servírky

Modar Shhade, e-mail: alebrijeszitomirska@gmail.com Umět připravit mexická tradiční jídla a nápoje

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Modar Shhade, e-mail: alebrijeszitomirska@gmail.com Umět připravit mexická tradiční jídla a nápoje.

Barmani a příbuzní pracovníci

Dělníci v oblasti výstavby budov

Požadujeme - Orientace v novém prostředí, manuální zručnost - Znalost ruského nebo ukrajinského ...

kosmetické služby

Osobně: 10 hodi. Jabloňová č.p. 2136/11 Záběhlice, 106 00 Praha 106 Aktivní znalost vietnamského ...

volná místa Žernov