Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Kontakty
zaměstnavatel: Eclipse Print a.s.
pracoviště: Přátelství 1615, 10400
mzda: od 23000 do 26000
Popis pozice
Krchová Radka, e-mail: krchova@eclipse-print.com

Volná místa v okolí Žernov

Holiči/kadeřníci

Kontakt: tel.: 608242899 e-mail: luxurypraguecompany @gmail.com

Režiséři, dramaturgové, produkční a příbuzní specialisté

SALIMOV MIRZO, e-mail: mirzo.salimov69@gmail.com požadujeme znalost jazyka ruského (výhodou ...

Administrator

SOKACH VLASTIMIL, e-mail: vlastimilsokach@icloud.com čeština, angličtina, ruština - aktivně

Číšníci a servírky

Modar Shhade, e-mail: alebrijeszitomirska@gmail.com Umět připravit mexická tradiční jídla a nápoje

Barmani a příbuzní pracovníci

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Modar Shhade, e-mail: alebrijeszitomirska@gmail.com Umět připravit mexická tradiční jídla a nápoje.

volná místa Žernov