Úřad práce Semily

Kontaktní pracoviště Úřad práce Semily - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Bítouchovská 1, 513 01 Semily

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Semilech zajišťuje následující služby

Úřad práce Semily - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Semily - Zprostředkování zaměstnání na adrese Bítouchovská 1, 513 01 Semily, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Semily

Celkem nalezeno 385 volných místo pro Semily a okolí
Pomocní kuchaři

POŽADAVKY: znalost asijské kuchyně NABÍZÍME: pracovní doba po-pá 10-19h, možnost přesčasů KONTAKT: telefonicky (po 10-17h), e-mailem
Svitavy

PRACOVNÍK V PEKAŘSKÉ VÝROBĚ, EXPEDIENT

odpolední, noční směna kontakt: e-mailem, telefonicky
Semily

ŘIDIČ DODÁVKY

plat: 19 000 Kč - 19 000Kč + prémie kontakt: e-mailem, telefonicky
Semily

OPERÁTOR VÝROBY

práce převážně ve stoje, zvedání břemen, vysoká náročnost kontakt: zástupce firmy bude k dispozici uchazečům ve středu, a to vždy v 1. a 3. týdnu v měsíci, v době od 9.00 do 11.00 v prostorách uvedené společnosti telefonicky na tel. 606 607 ...
Semily

DĚLNÍK - OBSLUHA MYCÍHO ZAŘÍZENÍ

fyzická zdatnost a pečlivost Dovolená 24 dnů, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, náborový příspěvek ve výši 9.000 Kč. kontakt: telefonicky
Semily

Sociální pracovník centra náhradní rodinné péče pro region Jilemnice a Semily

Náplň práce: Samostatná práce v roli klíčového pracovníka při doprovázení pěstounských rodin. Administrativa spojená s přímou klientskou prací (zprávy o průběhu služby pro OSPOD, zápisy ze schůzek, apod.). Komunikace s pracovníky OSPOD a se ...
Semily

Kontaktní pracoviště Úřad práce Semily
Pracoviště Úřadu práce v Semilech naleznete na adrese Bítouchovská 1, 513 01 Semily.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Semily naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Semilech jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Semilech, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Semilech, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.