SKLADNÍCI

Kontakty
zaměstnavatel: Zentiva, k.s.
pracoviště: U kabelovny 130, 10200
mzda: od 32000 do 42000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: ludmila.cerna@zentiva.com

§97 d¨) POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ

* Kontrola kompletnosti, obsahu a značení dodávek přijímaného a vydávaného materiálu
* Předávka informací a dat o průběhu
* Manipulace s materiálem, očista obalů, značení materiálu, kontrola a příprava materiálu k výdeji včetně případného odměřování přesného množství měřením, vážením či počítáním
* Provádění inventarizačních prací (přesná identifikace materiálu a skladového místa, počítání, měření, vážení včetně související manipulace s materiálem a dokumentace procesu)
* Obsluha a základní denní uživatelská údržba používaných mechanizačních prostředků a zařízení skladové technologie

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick-days, Flexi kredit 11 000 Kč/rok, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Volná místa v okolí Žernov

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Krchová Radka, e-mail: krchova@eclipse-print.com

Holiči/kadeřníci

Kontakt: tel.: 608242899 e-mail: luxurypraguecompany @gmail.com

Režiséři, dramaturgové, produkční a příbuzní specialisté

SALIMOV MIRZO, e-mail: mirzo.salimov69@gmail.com požadujeme znalost jazyka ruského (výhodou ...

Administrator

SOKACH VLASTIMIL, e-mail: vlastimilsokach@icloud.com čeština, angličtina, ruština - aktivně

Číšníci a servírky

Modar Shhade, e-mail: alebrijeszitomirska@gmail.com Umět připravit mexická tradiční jídla a nápoje

Barmani a příbuzní pracovníci

volná místa Žernov