Úřad práce Polička

Kontaktní pracoviště Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce zajišťuje následující služby

Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Polička - Zprostředkování zaměstnání na adrese Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 100 volných místo pro Polička a okolí
Soustružník(ce)

NÁPLŇ PRÁCE: soustružení na konvenčních soustruzích POŽADAVKY: znalost výkresové dokumentace, pečlivost, zodpovědnost NABÍZÍME: nástup možný ihned, PP na dobu určitou s výhledem na dobu neurčitou, závodní stravování, týden dovolené navíc, výhodné ...
Polička

Dělníci v oblasti výstavby budov

NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíce KONTAKT: telefonicky, e-mailem (shushman@seznam.cz) Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Polička.
Polička

Prodavač/ka bytového textilu

POŽADAVKY: umění šití výhodou NABÍZÍME: práce na pěkné čisté prodejně bytového textilu, vhodné pro OZP KONTAKT: telefonicky, e-mailem (zaslat stručný životopis) Volné místo prodavač/ka bytového textilu pro lokalitu Polička.
Polička

Pracovník sociální péče - pečovatelská služba

PRACOVIŠTĚ: Borová a Polička NÁPLŇ PRÁCE: přímá péče s uživateli pečovatelské služby, činnosti v domácnosti klientů, základní činnosti dle § 40 vyhlášky 505/2006 Sb., naplňování individuálních plánů s uživatelem, nácvik jednotlivých motorických ...
Polička

KONTAKT: telefonicky, e-mailem (shushman@seznam.cz) Volné místo dělníci v oblasti výstavby budov pro lokalitu Polička.
Polička

Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka

NÁPLŇ PRÁCE: pečovatelka v přímé obslužné péči, provádění pečovatelských služeb v domácnostech seniorů (nákupy, úklid, os.hygiena, stravování, doprovod, dohled) POŽADAVKY: min. vzdělání - vyučení (nemusí být v oboru), ŘP sk. B - aktivní řdič, ...
Polička

Kontaktní pracoviště Úřad práce Polička
Pracoviště Úřadu práce v Poličce naleznete na adrese Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Polička naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Poličce jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Poličce, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Poličce, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.