Úřad práce Polička

Kontaktní pracoviště Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce zajišťuje následující služby

Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Polička - Zprostředkování zaměstnání na adrese Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 230 volných místo pro Polička a okolí
Pomocní dělníci ve výrobě

Krátkodobé zaměstnání KONTAKT: telefonicky
Polička

Montážní dělníci výrobků a zařízení

NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíce!!! KONTAKT: telefonicky (9-17h) 234 256 201 nebo e-mailem
Polička

Lakýrník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: lakování dílů, nádrží, nástaveb, karoserií vozů mokrým procesem POŽADUJEME: zodpovědnost, samostatnost, vyučení v oboru autolakýrník, praxe v oboru min. 2 roky NABÍZÍME: závodní stravování, týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarify i ...
Polička

Strojní zámečník (ce)

NÁPLŇ PRÁCE: kompletace podsestav, montáž držáků výbav do nástaveb POŽADAVKY: znalost čtení výkresové dokumentace, zodpovědnost, spolehlivost NABÍZÍME: závodní stravování, týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarify i pro rodinné ...
Polička

Obsluha vstřikolisů na plasty, gumu

NÁPLŃ PRÁCE: obsluha vstřikovacích strojů na plasty, kontrola kvality výrobků POŽADAVKY: zodpovědnost a cílevědomost NABÍZÍME: zázemí tradiční české firmy, benefity formou jednorázových odměn
Polička

pomocný dělník ve výrobě

krátkodobý pracovní poměr
Polička

Kontaktní pracoviště Úřad práce Polička
Pracoviště Úřadu práce v Poličce naleznete na adrese Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Polička naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Poličce jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Poličce, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Poličce, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.