Úřad práce Polička

Kontaktní pracoviště Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce zajišťuje následující služby

Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 137 volných místo pro Polička a okolí
Svářeč(ka) TIG

NÁPLŇ PRÁCE: svařování sestav - hliník, nerez dle výkresové dokumentace POŽADAVKY: základní kurz svařování TIG, znalost čtení výkresové dokumentace NABÍZÍME: PP na dobu určitou s výhledem na dobu neurčitou, závodní stravování, týden dovolené navíc, ...
Polička

Pomocné stavební práce

KONTAKT: telefonicky (7:00 až 17:00), e-mailem Volné místo pomocné stavební práce pro lokalitu Polička.
Polička

Tesař

POŽADAVKY: vyučení v oboru, v případě praxe postačuje i základní vzdělání KONTAKT: telefonicky (7:00 až 17:00), e-mailem Volné místo tesař pro lokalitu Polička.
Polička

Lisař/ka - 100% kontrola

NÁPLŇ PRÁCE: 100% kontrola plastových dílů NABÍZÍME: dotované stravování, dodatkovou dovolenou KONTAKTY: e-mailem Volné místo lisař/ka - 100% kontrola pro lokalitu Polička.
Polička

Stavební klempíř

POŽADAVKY: vyučení v oboru, v případě praxe postačuje i základní vzdělání KONTAKT: telefonicky (7:00 až 17:00), e-mailem Volné místo stavební klempíř pro lokalitu Polička.
Polička

Autoelektrikář

POŽADAVKY: osvědčení o absolvování vojenského kurzu na pozice: velitel, mechanik a řidič vojenské techniky NABÍZÍME: příspěvek na stravování KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo autoelektrikář pro lokalitu Polička.
Polička

Kontaktní pracoviště Úřad práce Polička
Pracoviště Úřadu práce v Poličce naleznete na adrese Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Polička naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Poličce jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Poličce, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Poličce, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.