Úřad práce Polička

Kontaktní pracoviště Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce zajišťuje následující služby

Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Polička - Zprostředkování zaměstnání na adrese Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 136 volných místo pro Polička a okolí
zootechnik/zootechnička

NÁPLŇ PRÁCE: práce zootechnika NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Řidič

Místo výkonu práce: Čachnov 2 a celá ČR NÁPLŇ PRÁCE: řidič v zemědělství a strojník na bagr POŽADAVKY: ŘP sk. C, stojní průkaz ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, ubytování vhodné i pro celé rodiny První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném ...

*Sezónní práce v zemědělství – Obsluha a řízení stroje na úpravu osiva - Sněžné

Jsme rodinná firma pracující v oblasti zemědělství, hledáme kolegy na letní sezónu. Pracovní nabídka je rozmanitá, budete nákladním automobilem navštěvovat zemědělské podniky a obsluhovat mobilní linku na výrobu osiva. Nabízíme práci na brigádu, ...

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Vyučení v oboru je výhodou. Praxe na této pozici je vítaná. Zaškolení proběhne přímo na hotelu za účasti povolaných osob. Pracovní doba se dá domluvit po dohodě se společností. Pracovní doba je: 6.00 - 18.00, 8.00 - 20.00 penzjní připojištění, ...

maséři

ZmK náplň práce: thajské a relaxační masáže první kontakt e-mailem

Montéři suchých staveb

prácše na stavbách v okrese Žďár nad sázavou samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, zručnost, smysl pro pořádek, ochota cestovat, flexibilita. první kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovním týdnu do 16,00 hod.

Kontaktní pracoviště Úřad práce Polička
Pracoviště Úřadu práce v Poličce naleznete na adrese Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Polička naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Poličce jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Poličce, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Poličce, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.