Hmotná nouze Polička

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Polička,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Nádražní 591, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce zajišťuje následující služby

Úřad práce Polička - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Polička - Hmotná nouze na adrese Nádražní 591, Horní Předměstí, 572 01 Polička, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 85 volných místo pro Polička a okolí
Lisař/ka - 100% kontrola

Náplň práce: 100% kontrola plastových dílů. Dotované stravování, dodatková dovolená Volné místo lisař/ka - 100% kontrola pro lokalitu Polička.
Polička

Manipulant

Požadujeme: časovou flexibilitu Nabízíme: Dotované stravování, dodatková dovolená Volné místo manipulant pro lokalitu Polička.
Polička

Programátor CNC strojů

Vzdělání technického nebo strojírenského zaměření. Znalost práce s programem SOLIDCAM výhodou. Dodatková dovolená, dotované stravování a další benefity. Volné místo programátor cnc strojů pro lokalitu Polička.
Polička

Pracovník / pracovnice měrového střediska

- praxe v oboru výhodou - SŠ technického nebo strojírenského zaměření Dodatková dovolená, dotované stravování a další benefity. Volné místo pracovník / pracovnice měrového střediska pro lokalitu Polička.
Polička

Brusič

Požadujeme: vzdělání technického nebo strojírenského zaměření Nabízíme: dodatková dovolená, dotované stravování a další benefity Volné místo brusič pro lokalitu Polička.
Polička

Nástrojař

Vzdělání technického nebo strojírenského zaměření výhodou. Dodatková dovolená, dotované stravování a další benefity. Volné místo nástrojař pro lokalitu Polička.
Polička