Dávky pro osoby se zdravotním postižením Polička

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Polička,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Nádražní 591, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce zajišťuje následující služby

Úřad práce Polička - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Polička - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Nádražní 591, Horní Předměstí, 572 01 Polička, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 135 volných místo pro Polička a okolí
Krmivář/ka, práce s krmným vozem

NABÍZÍME: závodní stravování, pružná pracovní doba KONTAKT: telefonicky od 7-16 hod

Řidič

Místo výkonu práce: Čachnov 2 a celá ČR NÁPLŇ PRÁCE: řidič v zemědělství a strojník na bagr POŽADAVKY: ŘP sk. C, stojní průkaz ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, ubytování vhodné i pro celé rodiny První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném ...

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Vyučení v oboru je výhodou. Praxe na této pozici je vítaná. Zaškolení proběhne přímo na hotelu za účasti povolaných osob. Pracovní doba se dá domluvit po dohodě se společností. Pracovní doba je: 6.00 - 18.00, 8.00 - 20.00 penzjní připojištění, ...

maséři

ZmK náplň práce: thajské a relaxační masáže první kontakt e-mailem

Montéři suchých staveb

prácše na stavbách v okrese Žďár nad sázavou samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, zručnost, smysl pro pořádek, ochota cestovat, flexibilita. první kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovním týdnu do 16,00 hod.

zedníci, dělníci ve stavebnictví

prácše na stavbách v okrese Žďár nad sázavou samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, zručnost, smysl pro pořádek, ochota cestovat, flexibilita. bez těchto vlastností s prosím nehlásit. Tyto požadavky jsou vítány: předchozí praxe ve ...