Dávky pro osoby se zdravotním postižením Polička

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Polička,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Nádražní 591, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce zajišťuje následující služby

Úřad práce Polička - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Polička - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Nádražní 591, Horní Předměstí, 572 01 Polička, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 123 volných místo pro Polička a okolí
Pracovník fyzické ostrahy

Společnost přijme pracovníky/pracovnice pro bezpečnostní službu v Poličce. Nabízíme: pravidelně vyplácená mzda, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu, proplácíme vstupní prohlídku a výpis z RT. Požadujeme: ...
Polička

Sanitář/ka

Pracovní náplň: zdravotní péče Požadujeme: vzdělání v oboru Nabízíme: práci v oboru Volné místo sanitář/ka pro lokalitu Polička.
Polička

lékař/ka na LDN

VŠ - specializace interní lékařství, nástup možný ihned nebo po dohodě NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Volné místo lékař/ka na ldn pro lokalitu Polička.
Polička

Fyzioterapeut/ka

Požadovaná profese: fyzioterapeut Pracovní náplň: rehabilitační péče Požadujeme: vzdělání v oboru Nabízíme: práci v oboru Volné místo fyzioterapeut/ka pro lokalitu Polička.
Polička

všeobecná sestra praktická

Pracovní náplň: ošetřovatelská péče na lůžkovém oddělení LDN Požadujeme: vzdělání v oboru Nabízíme: práci v oboru, náborový příspěvek Volné místo všeobecná sestra praktická pro lokalitu Polička.
Polička

Hlavní ekonom/ka

Požadavky: - VŠ ekonomického zaměření - Znalost podnikové ekonomiky (controlling. Cash Flow, výpočet kalkulací, finanční analýzy, finanční plánování), - Znalost účetnictví - Praxe v oboru výhodou Výhody: Firemní vzdělávání, benefity Volné místo ...
Polička