Úřad práce Polička kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Mgr. Jitka Hegmonová
Tel.: 950 163 430 email: jitka.hegmonova@sy.mpsv.cz

Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 123 volných místo pro Polička a okolí
Pomocný dělník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce na stavbě KONTAKT: e-mailem

zootechnik/zootechnička

NÁPLŇ PRÁCE: práce zootechnika NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Krmivář/ka, práce s krmným vozem

NABÍZÍME: závodní stravování, pružná pracovní doba KONTAKT: telefonicky od 7-16 hod

Řidič

Místo výkonu práce: Čachnov 2 a celá ČR NÁPLŇ PRÁCE: řidič v zemědělství a strojník na bagr POŽADAVKY: ŘP sk. C, stojní průkaz ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, ubytování vhodné i pro celé rodiny První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném ...

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Vyučení v oboru je výhodou. Praxe na této pozici je vítaná. Zaškolení proběhne přímo na hotelu za účasti povolaných osob. Pracovní doba se dá domluvit po dohodě se společností. Pracovní doba je: 6.00 - 18.00, 8.00 - 20.00 penzjní připojištění, ...

maséři

ZmK náplň práce: thajské a relaxační masáže první kontakt e-mailem