Úřad práce Polička kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Mgr. Jitka Hegmonová
Tel.: 950 163 430 email: jitka.hegmonova@sy.mpsv.cz

Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 84 volných místo pro Polička a okolí
Fyzioterapeut/ka

Požadovaná profese: fyzioterapeut Pracovní náplň: rehabilitační péče Požadujeme: vzdělání v oboru Nabízíme: práci v oboru Volné místo fyzioterapeut/ka pro lokalitu Polička.
Polička

Sanitář/ka

Pracovní náplň: zdravotní péče Požadujeme: vzdělání v oboru Nabízíme: práci v oboru Volné místo sanitář/ka pro lokalitu Polička.
Polička

Svářeč

Požadujeme: Manuální zručnost, obsluha ručního nářadí, samostatnost, sváření CO2, elektrika Výhody: Stravování v areálu Volné místo svářeč pro lokalitu Polička.
Polička

Obraběč kovů

Požadujeme: samostatnost a zručnost Výhody: Stravování v areálu Volné místo obraběč kovů pro lokalitu Polička.
Polička

Zámečník

Zámečnické práce, montáž více komponentů výrobků. Požadována manuální zručnost, obsluha ručního nářadí, Výhody: Stravování v areálu Volné místo zámečník pro lokalitu Polička.
Polička

stavební technik

Telefonicý kontakt nutný předem !! Praxe v oboru není podmínkou, ŘP sk. B, ochota cestovat po realizovaných zakázkách, znalost práce s PC, znalost rozpočtovacích programů výhodou. Penzijní připojištění, osobní karta FLEXI PASS CARD Volné místo ...
Polička