Úřad práce Polička úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 123 volných místo pro Polička a okolí
Řidič/ka MKD ŘP C + E

NÁPLŇ PRÁCE: řidič/ka MKD na pravidelné přepravy CZ - ES -CZ DALŠÍ POŽADAVKY: slušné chování a přístup, bezúhonnost NABÍZÍME: Měsíční příjem 55.000,- - 60.000,- Kč KONTAKT: telefonicky, e-mail

Pomocný pracovník/ce

KONTAKT: e-mailem

Traktorista/ka, krmivář/ka a obsluha zemědělských strojů, opravář/ka, řidič/ka

POŽADAVKY: profesní průkaz výhodou NABÍZÍME: podnikové stravování, dovolená navíc, v období sezonních prací flexibilní pracovní dobu KONTAKT: telefonicky (7 - 15:30 hod.), e-mailem

Pomocný dělník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: pomocné práce na stavbě KONTAKT: e-mailem

zootechnik/zootechnička

NÁPLŇ PRÁCE: práce zootechnika NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Krmivář/ka, práce s krmným vozem

NABÍZÍME: závodní stravování, pružná pracovní doba KONTAKT: telefonicky od 7-16 hod