Úřad práce Polička úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Husova 314, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Poličce má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Polička - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Polička

Celkem nalezeno 272 volných místo pro Polička a okolí
přípravář výroby

• příprava výrobní linky podle zadání mistra • obsluha a jednoduchá údržba linky • čištění a zaskladnění forem • 3-směnný provoz
Ždírec nad Doubravou

Dělníci v oblasti výstavby budov

KONTAKT: telefonicky, e-mailem (shushman@seznam.cz)
Polička

Obchodní zástupce

NÁPLŇ PRÁCE: správa a rozvoj prodejních aktivit ve svěřeném regionu, plnění plánů prodeje, prezentování společnosti a služeb, které poskytujeme POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, bydliště v regionu, vynikající komunikační a prezentační schopnosti a ...
Polička

Řidič nad 12 t - cisternového vozidla

NÁPLŇ PRÁCE: převoz v rámci ČR - každodenní návrat na stanoviště, pravidelné střídání pracovních směn na vozidle POŽADAVKY: platný řidičský průkaz sk. C, E + karta řidiče, psychotesty,výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, časová flexivilita, ...
Polička

Obsluha vstřikolisů na plasty, gumu

NÁPLŃ PRÁCE: obsluha vstřikovacích strojů na plasty, kontrola kvality výrobků POŽADAVKY: zodpovědnost a cílevědomost NABÍZÍME: zázemí tradiční české firmy, benefity formou jednorázových odměn

Řidič/ka autobusu

KONTAKT: osobně (8:00 až 12:00)
Polička