Státní sociální podpora Humpolec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Humpolec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Příčná 1525, 396 01 Humpolec

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Humpolci zajišťuje následující služby

Úřad práce Humpolec - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Humpolec - Státní sociální podpora na adrese Příčná 1525, 396 01 Humpolec, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Humpolec

Celkem nalezeno 138 volných místo pro Humpolec a okolí
Pracovník úklidu

Vhodné pro OZP a ZZ ! Náplň práce: úklid kanceláří, chodeb, kuchyňky aj. Nabízíme: práce na HPP, zkrácený úvazek, pracovní doba 8:00 - 12:00 hod. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, zkušenosti s úklidem výhodou. Nutný telefonický kontakt ...
Humpolec

Servisní technik elektro slaboproud /silnoproud

Požadujeme: vzdělání elektro, výhodou způsobilost dle vyhlášky č.50/1978 Sb., ŘP sk.B. Volné místo servisní technik elektro slaboproud /silnoproud pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Řidič kamionu

Náplň práce: rozvoz piva v rámci ČR, nakládka a vykládka zboží. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost. Nutný telefonický kontakt na tel.: 724152920 ! Volné místo řidič kamionu pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Řidič cisterny - MKD

karta do tachografu, platné psychotesty, praxe v oboru výhodou místo výkonu práce: ČR (EU) Volné místo řidič cisterny - mkd pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

číšník,servírka

čistý trestní rejstřík, vyučení nebo praxe v oboru výhodou místo výkonu práce: Kamarytova č.p. 1330 - Sport BAR Ludus, 396 01 Humpolec Volné místo číšník,servírka pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Pracovník pro obsluhu laminačního lisu - lisař

Požadujeme: SŠ nebo SOU v technických oborech,odpovědnost, samostatnost, pečlivost. Nabízíme: stabilní pracovní zázemí, firemní výhody, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na životní a důchodové pojištění. Volné místo pracovník ...
Humpolec