Úřad práce Humpolec

Kontaktní pracoviště Úřad práce Humpolec - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Příčná 1525, 396 01 Humpolec

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Humpolci zajišťuje následující služby

Úřad práce Humpolec - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Humpolec

Celkem nalezeno 194 volných místo pro Humpolec a okolí
Řidič MKD

IESA Logistics a.s. se sídlem v Humpolci je rodinná dopravní firma, která hledá šikovné a zodpovědné řidiče pro mezinárodní přepravu ( ČR – Itálie) Nabízíme: - Stálou a dlouhodobou práci na přepravách mezi ČR a Itálií - Volné víkendy: pracovní ...
Humpolec

Obsluha strojů

Pracovní náplň: lnastavování kartonážních strojů, dohled nad kvalitou výroby, základní údržba přidělených strojů. Požadujeme: základní čtení ve výkresech. Volné místo obsluha strojů pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Asistentka

Nabízíme: firemní telefon, bonusy. NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Volné místo asistentka pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Pomocný dělník ve výrobě

Nutný telefonický kontakt předem! Osobní kontakt: Nádražní 1867, Humpolec Volné místo pomocný dělník ve výrobě pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Pomocný pracovní pro montáž

Telefonický kontakt možný v době od 7:00 do 16:00 hod. Volné místo pomocný pracovní pro montáž pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Skladník

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Volné místo skladník pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Kontaktní pracoviště Úřad práce Humpolec
Pracoviště Úřadu práce v Humpolci naleznete na adrese Příčná 1525, 396 01 Humpolec.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Humpolec naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Humpolci jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Humpolci, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Humpolci, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.