Hmotná nouze Humpolec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Humpolec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Příčná 1525, 396 01 Humpolec

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Humpolci zajišťuje následující služby

Úřad práce Humpolec - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Humpolec - Hmotná nouze na adrese Příčná 1525, 396 01 Humpolec, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Humpolec

Celkem nalezeno 170 volných místo pro Humpolec a okolí
Výrobní dělník/ Svářeč

Náplň práce: Sváření plechů metodou CO2, sváření (MIG, MAG, příp. TIG) Požadujeme: SŠ technického nebo příbuzného oboru výhodou, pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou, čtení výkresové dokumentace. Samostatnost, preciznost. Platný svářečský ...
Humpolec

Pilař - práce s motorovou pilou

Nutná praxe s kácením rizikových stromů min. 2 roky NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM - OD 8:00 - 15:00 HODIN. Volné místo pilař - práce s motorovou pilou pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Strojník kolových a pásových rypadel

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM - OD 8:00 - 15:00 HODIN. Volné místo strojník kolových a pásových rypadel pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Elektromontér

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM - OD 8:00 - 15:00 HODIN. Volné místo elektromontér pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Manipulační dělník

Náplň práce: manipulace s polotovary, se svitky a zbožím, příprava linky pro další výrobu, práce spojené s balením zboží OSOBNÍ KONTAKT V PRACOVNÍCH DNECH 8:00 - 16:00 na adrese Pražská 1669, Humpolec Nabízíme: náborový příspěvek, bonus za ...
Humpolec

Operátorka třídění laminovaných desek

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu NEURČITOU! Náborový příspěvek 12.000,- Kč/rok. Práce svým charakterem vhodná spíše pro ženy. Volné místo operátorka třídění laminovaných desek pro lokalitu Humpolec.
Humpolec