Volná místa Humpolec

Celkově nalezeno 58 volných míst pro práci Humpolec a okolí
zobrazuji 1 - 14
Nástrojář Nabídky Práce - Nástrojář

• oprava a údržba forem a zařízení pro výrobu a zpracování plastu • úprava a výroba jednotlivých dílů dle zadání • obsluha a programování CNC strojů
Ždírec nad Doubravou

Operátor dřevoobráběcích strojů

Požadujeme: vzdělání technického směru se znalostí čtenívýkresové dokumentace, znalost práce s PC, práce s měřidly, nastavení parametrů pro CNC linky. Nabízíme: stravování v ...
Humpolec

Pomocný dělník ve výrobě

Nutný telefonický kontakt předem!
Humpolec

Řidič autobusu v městské hromadné dopravě

Linka Humpolec - Pelhřimov Požadujeme: zdravotní způsobilost včetně psychologického vyšetření, praxe vítána, čeština na komunikativní úrovni. Nabízíme: HPP na dobu neurčitou, ...
Humpolec

Nuntý telefonický nebo e-mailový kontakt předem!
Humpolec

Řidič MKD

IESA Logistics a.s. se sídlem v Humpolci je rodinná dopravní firma, která hledá šikovné a zodpovědné řidiče pro mezinárodní přepravu ( ČR – Itálie) Nabízíme: - Stálou a ...

Pomocný pracovník,- ce

Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem!
Humpolec

Řidič nákladního automobilu s přívěsem, tahače

Kuchař

Kontaktovat možno telefonicky nebo e-mailem na výše uvedených kontaktech.
Humpolec

Montér

Humpolec

Montážní dělníci výrobků a zařízení

Nutný emailový kontakt předem!
Humpolec

Technický poradce/ konzultant

Popis pozice: veškerá odpovědnost za řízení projektů, vyjednávání a vývoj.
Humpolec

Montážní dělníci ostatních výrobků

Humpolec

Humpolec

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Humpolec nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Humpolec můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Humpolec jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.