Státní sociální podpora Humpolec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Humpolec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Příčná 1525, 396 01 Humpolec

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Humpolci zajišťuje následující služby

Úřad práce Humpolec - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Humpolec - Státní sociální podpora na adrese Příčná 1525, 396 01 Humpolec, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Humpolec

Celkem nalezeno 135 volných místo pro Humpolec a okolí
Pokladní

Požadujeme: vzdělání ekonomického směru, pasivní znalost AJ a NJ Volné místo pokladní pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Pomocný kuchař,-ka

Volné místo pro pomocný kuchař,-ka lokalitu Humpolec.
Humpolec

Prodavač, - ka čerstvého servisu - lahůdky

Osobní kontakt v pracovních dnech: 8:00 - 14:00 hod. Volné místo prodavač, - ka čerstvého servisu - lahůdky pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Řidič kamionu

Náplň práce: rozvoz piva v rámci ČR, nakládka a vykládka zboží. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost. Nutný telefonický kontakt na tel.: 724152920 ! Volné místo řidič kamionu pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Montážní dělník

Volné místo pro montážní dělník lokalitu Humpolec.
Humpolec

Projektant

Náplň práce: projektování silnoproudu nebo slaboproudu. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, zaškolení Praxe v oboru výhodou. Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt předem! Volné místo projektant pro lokalitu Humpolec.
Humpolec