Volná místa Havraníky

Pro práci Havraníky není žádné volné místo, nalezeno 136 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Číšníci a servírky

vyučen v oboru, u nevyučených praxe podmínkou, absolventy fi zaučí, účtující, NJ základy, doprava vlastní, inf. tel. , Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Hnanice.
Hnanice

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

vyučen v oboru, flexibilita, doprava vlastní, Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Hnanice.
Hnanice

Pracovníci welnesscentra

smysl pro pořádek, flexibilita, chuť pracovat NJ částečně, . Info telefonicky mezi 8 - 20 hod., nebo emailem: herzig@hotelhappystar.cz Volné místo pracovníci welnesscentra pro ...
Hnanice

Obchodní zástupci

komunikativnost, PC uživatelsky, AJ a NJ výhodou,ŘP-B, získávání obchodních kontaktů, odbyt, jednání s dodavateli, praxe výhodou, znalost sortimentu dřevovýroby vítána, Volné ...
Hnanice

uklízeči a pomocníci v kuchyni

ŘP sk. B., možnost ubytování, podnikové stravování. Info na e-mail. Volné místo uklízeči a pomocníci v kuchyni pro lokalitu Hnanice.
Hnanice

ošetřovatelé koní, správci areálu

ŘP sk. B,T, zkušenosti v práci s koňmi. Možnost ubytování, podnikové stravování. Info na e-mail. Volné místo ošetřovatelé koní, správci areálu pro lokalitu Hnanice.
Hnanice

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

stavební práce a pomocné práce ve stavební výrobě, vyučení nebo praxe, Volné místo kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

klasické kuchařské práce Penzion u tří jasanů, Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Číšníci a servírky

klasické číšnické práce Penzion u tří jasanů, účtování, obsluha, Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Číšníci a servírky

klasické číšnické práce, možnost přespání, zdarma strava, Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Číšníci a servírky

sezónní práce, klasické číšnické práce Penzion u tří jasanů, účtování, obsluha, Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Chovatelé a ošetřovatelé prasat

ošetřování prasa, praxe výhodou, zaměstnanecké výhody, lázně, masáže, 5 týdnů dovolené, stravování, Volné místo chovatelé a ošetřovatelé prasat pro lokalitu Mašovice.
Mašovice

operátor výroby v elektrotechnice

Výběrové řízení od 31.ledna 2017 probíhá každé úterý v 9:00 na vrátnici EGSTON. Jedná se o jednoduché manuální pracovní operace při výrobě elektronických součástek, jako jsou ...
Znojmo

Instalatér

instalatérské popř. topenářské práce kotlů zejména na tuhá paliva / kusové dřevo, štěpku, pelety/ ŘP-B, obědy, prémie, Volné místo instalatér pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Havraníky nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Havraníky můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Havraníky jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru