Volná místa Dyjákovičky

Celkově nalezeno 292 volných míst pro práci Dyjákovičky a okolí
zobrazuji 1 - 14
Šička pro výrobu obuvi

Vztah k šití, popř. znalost práce na šicím stroji, v případě potřeby firma zaučí - vyčení v oboru není podmínkou, výroba domácí obuvi - textilních bačkor, doprava vlastní, inf.p. ...
Dyjákovičky

Vysekávač dílů obuvi -lisař

firma zaučí, strojové vysekávání podešví, dobrý zdrav. stav, práce ve stoje, praxe vítána, inf. tel. pracoviště Dyjákovičky 148 Volné místo vysekávač dílů obuvi -lisař pro ...
Dyjákovičky

Řidič dodávky

ŘP- B, profesní průkaz,C vítán, rozvoz potravinářského zboží v rámci ČR, nakládka, vykládka, profesní průkaz, inf. tel. Volné místo řidič dodávky pro lokalitu Dyjákovičky.
Dyjákovičky

Řidič kontejneru

ŘP-C podm., E výhodou, v rámci ČR, nakládka, vykládka, profesní průkaz, inf. tel. Volné místo řidič kontejneru pro lokalitu Dyjákovičky.
Dyjákovičky

Číšníci a servírky

i pro pravoviště Chvalovice 145. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Dyjákovičky.
Dyjákovičky

Stavební údržbáři budov

i pro pravoviště Chvalovice 145. Volné místo stavební údržbáři budov pro lokalitu Dyjákovičky.
Dyjákovičky

Pokojská

i pro pravoviště Chvalovice 145. Volné místo pokojská pro lokalitu Dyjákovičky.
Dyjákovičky

Barmani

i pro pravoviště Chvalovice 145. Volné místo barmani pro lokalitu Dyjákovičky.
Dyjákovičky

masér thajských masáží

znalost thajské masáže - klasická, olejová a s lávovými kameny. Požadujeme thajský certifikát o masážích Volné místo masér thajských masáží pro lokalitu Chvalovice.
Chvalovice

Kadeřníci

kadeřnícké práce, NJ výhodou, školení, příspěvek na dopravu, možnost služební automobil, mobil, Volné místo kadeřníci pro lokalitu Chvalovice.
Chvalovice

Krupiéři

Znalost nemčiny výhodou, Chuť se učit novým věcem, beztrestnost, spolehlivost, příjemné vystupování a komunikativnost Povinné příplatky, věrnostní bonusy, příspěvek na ubytování, ...
Chvalovice

Manikéři a pedikéři

manikúra, pedikúra, modeláž nehtů, praxe výhodu NJ vítán, možno i rekval. kurz, doprava vlastní, Volné místo manikéři a pedikéři pro lokalitu Chvalovice.
Chvalovice

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

klasické kosmetické práce, výhodou řasová stylistka nebo modeláž nehtů, doprava vlastní, NJ a praxe výhodou, Volné místo kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech pro lokalitu ...
Chvalovice

Uklízeči prodejních prostor

běžný úklid obchodních prostor, denní směny, úklid muzea, směny 15 dní v měsíci,, doprava vlastní, inf. tel. Volné místo uklízeči prodejních prostor pro lokalitu Chvalovice.
Chvalovice

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Dyjákovičky nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Dyjákovičky můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Dyjákovičky jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru