Volná místa Nový Šaldorf-Sedlešovice

Celkově nalezeno 281 volných míst pro práci Nový Šaldorf-Sedlešovice a okolí
zobrazuji 1 - 14
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

klasické kuchařské práce Penzion u tří jasanů, Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Číšníci a servírky

klasické číšnické práce Penzion u tří jasanů, účtování, obsluha, Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Číšníci a servírky

sezónní práce, klasické číšnické práce Penzion u tří jasanů, účtování, obsluha, Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Číšníci a servírky

klasické číšnické práce, možnost přespání, zdarma strava, Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Pomocníci v kuchyni

pomocné práce v kuchyni, stavenky, Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Nový Šaldorf-Sedlešovice.
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Pracovník péče o zákazníka

Požadavky: řidičský průkaz B, aktivní znalost němčiny, komunikativnost, příjemný vzhled i vystupování Náplň práce:Péče o zákazníky autoservisu, zajištění jejich mobilty, ...
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Pomocní pracovníci v zahradnictví

realizace zahrad, zelených ploch, údržba zeleně, zakládání travnatých ploch, údržba, výsadba, drobné stavební práce, zahradní architektury, práce s malou mechanizací, ...
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Karosáři a autoklempíři

vyučen v oboru autokarosář, ŘP-B, moderní technologie, firemní oblečení, obuv, stravování, prof. životopis na mail: Volné místo karosáři a autoklempíři pro lokalitu Nový ...
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Dělníci ve vinohradě

prac.doba dle počasí, celoroční práce na vinohradě, praxe výhodou, Volné místo dělníci ve vinohradě pro lokalitu Dobšice.
Dobšice

Pracovníci balení a expedice zakázek

pomocné práce při balení a expedici zakázek, pomocné činnosti v tiskárně, prof. živ. na mail Volné místo pracovníci balení a expedice zakázek pro lokalitu Dobšice.
Dobšice

Elektromontér

Vyučen v oboru elektro, práce na okrese Znojmo, ŘP B, vyhláška 50 výhodou,fi zajistí, životopis na mail: elektro.sveda@volny.cz Volné místo elektromontér pro lokalitu Dobšice.
Dobšice

Čalouník

vyučen v oboru, popř. praxe výhodou, měření stříhání, řezání materiálů, useň, potahové látky, vázání pružin, práce s africkou trávou, samostatnost a zodpovědnost. Příspěvek na ...
Dobšice

Montážní dělníci ostatních výrobků

montážní práce, kompletace výrobků, pracovitost, kvalitu, stravenky, prémie, Volné místo montážní dělníci ostatních výrobků pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Manipulační dělníci ve výrobě

maniplační práce ve výrobě, prof. živ. na mail: sstehura76@gmail.com Volné místo manipulační dělníci ve výrobě pro lokalitu Znojmo.
Znojmo

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Nový Šaldorf-Sedlešovice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Nový Šaldorf-Sedlešovice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Nový Šaldorf-Sedlešovice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru