Státní sociální podpora Týn nad Vltavou

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Týn nad Vltavou,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Týnu nad Vltavou zajišťuje následující služby

Úřad práce Týn nad Vltavou - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Týn nad Vltavou - Státní sociální podpora na adrese Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Týn nad Vltavou

Celkem nalezeno 138 volných místo pro Týn nad Vltavou a okolí
CUKRÁŘ/KA

Pro naši výrobnu Vltavotýnské lahůdky hledáme kolegu nebo kolegyni do střediska cukrářské výroby. Ranní směna + 1x za 14 dní noční směna z neděle na pondělí. Požadujeme: ochotu pracovat a učit se novým věcem, vzdělání v oboru výhodou, ale ne ...
Týn nad Vltavou

STRÁŽNÝ - VRÁTNÝ

Požadujeme: čistý trestní rejstřík 12 ti - hodinové směnny - odpolední, noční Stravenky, + 1 týden dodatkové dovolené. Kontakt telefonicky (8:00 - 15:30 hod) nebo e-mailem Volné místo strážný - vrátný pro lokalitu Týn nad Vltavou.
Týn nad Vltavou

DPP - OPTOMETRISTA

Přijmeme optometristu či optometristku na zkácený úvazek do optiky v Týně nad Vltavou. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru, příjemné vystupování a aktivní přístup k prodeji. Vhodné i pro absolventy bez praxe, optometristky na mateřské ...
Týn nad Vltavou

POMOCNÝ PRACOVNÍK

Požadavky: trestní bezúhonnost, zodpovědnost, technická zručnost, spolehlivost,pracovitost, praxe výhodou, nástup ihned. Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky 602 108 396 Volné místo pomocný pracovník pro lokalitu Týn nad Vltavou.
Týn nad Vltavou

SPRÁVCE BUDOV

Náplň práce: domovnické a údržbářské práce, výpomoc při pořádání kulturních akcí možnost zkráceného úvazku, DPP, DPČ Kontakt telefonicky nebo e-mailem Volné místo správce budov pro lokalitu Týn nad Vltavou.
Týn nad Vltavou

OPERÁTOR VYVÁŽEČKY NEBO HARVESTORU - TĚŽAŘ

vzdělání v oboru nebo praxe, popř. rekvalifikace, práce v rámci Jihočeského kraje Volné místo operátor vyvážečky nebo harvestoru - těžař pro lokalitu Týn nad Vltavou.
Týn nad Vltavou

Nahoru