dělník keramické výroby

Kontakty
zaměstnavatel: LAUFEN CZ s.r.o.
pracoviště: Na Libuši 717, 39165
mzda: od 38000 do 45000
Popis pozice
Upřesňující informace:práce v jednom z oddělení výroby sanitární keramiky: lití do sádrových forem a tlakové lití, glazování, třídění výrobků (finální kontrola kvality), balení a montáž
Nabízíme zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti, finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem, zaměstnanec. výhody, možnost ubytování, výborný zdravotní stav - práce ve fyzické zátěži, motivaci k dlouhodobé spolupráci, zodpovědný přístup k práci
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na dovolenou, dovolená 5 týdnů, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby a mnoho dalších benefitů
Kontakt: osobně (Po-Pá: 7:00 - 14:00 hod.), e-mailem, telefonicky (Po-Pá: 7:00 - 14:00 hod.).

Volná místa v okolí Bechyně

zdravotní sestra - zubní instrumentář

Požadujeme: znalost ukrajinského jazyka výhodou Kontakt: telefonicky, e mailem

lékař stomatolog

Požadujeme: znalost českého jazyka Kontakt: telefonicky, e mailem

obsluha pil a zpracování dřeva

Praxe 3 roky ze dřevařské výroby, manuální zručnost, výborný fyzický stav, samostatnost, pečlivost, ...

obsluha a seřizovač CNC strojů

Pracovní poměr na dobu určitou min.1 roku s možností prodloužení. Obsluha a seřizování a ...

traktorista, opravář zemědělských strojů

Požadujeme: - řidičský průkaz skupiny T - samostatnost - spolehlivost - znalost moderních ...

výrobce speciální zmrzliny

Kontakt: e-mailem.

volná místa Bechyně