Státní sociální podpora Týn nad Vltavou

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Týn nad Vltavou,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Týnu nad Vltavou zajišťuje následující služby

Úřad práce Týn nad Vltavou - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Týn nad Vltavou - Státní sociální podpora na adrese Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Týn nad Vltavou

Celkem nalezeno 94 volných místo pro Týn nad Vltavou a okolí
POMOCNÝ DĚLNÍK

likvidace vysloužilých chladících zařízení, fyzická zdatnost, pomocné práce dle potřeb provozu stravenky, příplatky za přesčasy, odměny Volné místo pomocný dělník pro lokalitu Týn nad Vltavou.
Týn nad Vltavou

OPERÁTOR/KA - OBSLUHA CNC VÝROBY

Náplň práce: obsluha CNC strojů, výměna nástroje Požadavky: vyučení v oboru nutné, manuální zručnost, pečlivost, ochota učit se nové věci Nabízíme: trvalý pracovní poměr, příspěvek na dojíždění, čtvrtletní prémie Hrubá mzda 16 000 - 30000 Kč dle ...

AUTOLAKÝRNÍK

vyučení v oboru (i opravář zemědělských strojů - příp. zaškolíme, strojní zaměření nebo autoelektrikář), praxe vítána, pracoviště Týn nad Vltavou. Volné místo autolakýrník pro lokalitu Týn nad Vltavou.

OSTRAHA/DETEKTIV V OBCHODNÍM ŘETĚZCI

Pracovní doba: turnusové služby - pondělí-neděle (denní služby cca v době od 6:30 do 20:00 hod.) detektiv v obchodním řetězci, prevence proti krádežím Požadujeme: trestní bezúhonnost, reprezentativní a příjemné vystupování, pečlivost, ...

SMĚNOVÝ MISTR SVAŘOVNY

Pracovní náplň - organizace a vedení týmu zaměstnanců, příprava výroby Nabízíme možnost profesního a platového růstu, práci s moderní technologií, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, podniková mateřská školka Požadavky na ...

ŘIDIČ MKD

ŘPC+E, profesní průkaz, karta do kartografu, trestní bezúhonnost Volné místo řidič mkd pro lokalitu Týn nad Vltavou.