Volná místa Týn nad Vltavou

Celkově nalezeno 9 volných míst pro práci Týn nad Vltavou a okolí
zobrazuji 1 - 9
OBRÁBĚČ KOVŮ

doba určitá 7 měsíců s možností prodloužení Nabízíme: podnikové stravování
Týn nad Vltavou

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA

znalost čínské kuchyně, výhodou: aktivní znalost čínského jazyka Kontakt e-mailem.

KUCHAŘ/KA

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Zaměstnanecké výhody: zajištěné ubytování. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky.

KUCHAŘ/KA - PIZZAŘ/KA

ke mzdě odměny, praxe výhodou, ranní směna od 11:00 hod.

zedník

Montáž suchých staveb, zednické práce, pomocné stavební práce po celé ČR podle zakázek. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Výrobce speciální zmrzliny

Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Bechyně

OBSLUHA CNC STROJE

PLNÝ ÚVAZEK, DPP NEBO DPČ Náplň práce: - výměna obrobků, základní měření. Vhodné i pro absolventy, mladistvé a OZZ. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost. První ...

Náplň práce: příprava studené kuchyně, polévek, příprava rautů a hotových jídel Nabízíme: zázemí vyhlášené restaurace
Dražíč

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Týn nad Vltavou nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Týn nad Vltavou můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Týn nad Vltavou jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.