OBSLUHA CNC - PRACOVNÍK/ICE KOVOOBRÁBĚNÍ

Kontakty
zaměstnavatel: RICHMONT - CZ a.s.
pracoviště: Týn nad Vltavou, www.richmont.cz
mzda: od 24000
Popis pozice
PP na dobu určitou s možností prodloužení
Náplň práce:
- obsluha CNC (frézka nebo soustruh)
- kovoobrábění, kontrola měření
- čtení výkresové dokumentace
Požadujeme:
- SŠ nebo SOU vzdělání strojního zaměření (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru)
- manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
- komunikativní znalost ČJ
Mzda od 24000 Kč dle zkušeností
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Volná místa v okolí Týn nad Vltavou

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Požadujeme: znalost práce s PC, práce s penězi, V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, ...

DĚLNÍK - SVÁŘEČ, MONTÁŽNÍK

těžká fyzická práce

Skladník - pilař

UKLÍZEČ/KA

Pracovní místo vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné Kontaktovat zaměstnavatele telefonicky

AUTOMECHANIK PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

LAKÝRNÍK/ICE A NATĚRAČ/KA DŘEVĚNÝCH VÝROBKŮ

zkušenosti s natíráním či lakováním dřevěných ploch min. 3 roky - výhodou zkušenosti s ruční ...

volná místa Týn nad Vltavou