AUTOMECHANIK PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA

Kontakty
zaměstnavatel: Autoservis MH s.r.o.
pracoviště: Jaselská 635, 37501
mzda: od 40000
Popis pozice
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Volná místa v okolí Bečice

UKLÍZEČ/KA

Pracovní místo vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné Kontaktovat zaměstnavatele telefonicky

LAKÝRNÍK/ICE A NATĚRAČ/KA DŘEVĚNÝCH VÝROBKŮ

zkušenosti s natíráním či lakováním dřevěných ploch min. 3 roky - výhodou zkušenosti s ruční ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Týn nad Vltavou

OBSLUHA CNC - PRACOVNÍK/ICE KOVOOBRÁBĚNÍ

PP na dobu určitou s možností prodloužení Náplň práce: - obsluha CNC (frézka nebo soustruh) - ...

dělník keramické výroby

Upřesňující informace:práce v jednom z oddělení výroby sanitární keramiky: lití do sádrových forem ...

zdravotní sestra - zubní instrumentář

Požadujeme: znalost ukrajinského jazyka výhodou Kontakt: telefonicky, e mailem

volná místa Bečice