Volná místa Světlá pod Ještědem

Celkově nalezeno 1419 volných míst pro práci Světlá pod Ještědem a okolí
zobrazuji 1 - 14
STAVEBNÍ TRUHLÁŘ/NÁBYTKÁŘ

Po vyučení. Zajištěné stravování. Hlásit se předem telefonicky neboe-mailem. Volné místo stavební truhlář/nábytkář pro lokalitu Světlá pod Ještědem.
Světlá pod Ještědem

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI + UKLÍZEČ/KA

ubytování a strava zdarma, hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem Volné místo pomocná síla v kuchyni + uklízeč/ka pro lokalitu Světlá pod Ještědem.
Světlá pod Ještědem

INSTRUKTOR PARAGLIDINGU, TANDEM - PILOT

Místo výkonu práce: Hodky 56, Světlá pod Ještědem + služební cesty v rámci EU Požadujeme: licenci instruktor padákových kluzáků, tandemový pilot, praxi v oboru min. 1 rok, ŘP sk. ...
Světlá pod Ještědem

KUCHAŘ/KA

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech Pracovní doba od 14.00 do 21.00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech Pracovní doba od 12.00 do 20.00 hod. Alespoň základní znalost AJ Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

UKLÍZEČ/KA

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech 2 směny v době od 7.30 do 19.00 hod. Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech Pracovní doba od 14.00 do 21.00 hod. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech Pracovní doba od 14.00 do 21.00 hod. Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

ŘIDIČ nákladního vozidla

ŘP sk. C, profesní průkaz podmínkou. Volné místo řidič nákladního vozidla pro lokalitu Šimonovice.
Šimonovice

STROJNÍK

Strojnický průkaz podmínkou, ŘP sk. C a profesní osvědčení výhodou. Volné místo strojník pro lokalitu Šimonovice.
Šimonovice

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Požadavky: vzdělání vyšší odborné, popř. SŠ s osvědčením, znalost NJ vítána. Mzda 20 000 Kč + osobní ohodnocení. Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Osečná.
Osečná

PRACOVNÍK/CE BALNEO PROVOZU

Poskytování rašelinných zábalů klientkám a klientům lázní. Požadavky: příjemné vystupování, znalost NJ vítána - není podmínkou. Mzda cca 12200,- Kč + osobní ohodnocení. Výhody: ...
Osečná

MASÉR/KA

Požadavky: masérský kurz na sportovní masáž, znalost Nj výhodou, příjemné vystupování. Výhody: příspěvek na závodní stravování. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky. Volné místo ...
Osečná

ČÍSNÍK/SERVÍRKA

Náplň práce: obsluha hostů bez kasírování, výpomoc při přípravě pokrmů, úklid. Příjemné vystupování, vzdělání v oboru není podmínkou. Znalost německého jazyka vítána. Základní ...
Osečná

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Světlá pod Ještědem nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Světlá pod Ještědem můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Světlá pod Ještědem jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru