Volná místa Křižany

Pro práci Křižany není žádné volné místo, nalezeno 238 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
UČITEL/KA V LESNÍ ŠKOLCE

Kvalifikace pro dětskou skupinu Zkušenost s prací s dětmi Zaslat životopis e-mailem Volné místo učitel/ka v lesní školce pro lokalitu Kryštofovo Údolí.
Kryštofovo Údolí

KUCHAŘ/KA

Vyučení nebo praxe v oboru Mzda + podíly na tržbě Pracoviště dobře dostupné MHD - autobus. č. 16, možnost i ubytování Hlásit se telefonicky nebo osobně Volné místo kuchař/ka pro ...
Kryštofovo Údolí

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech Pracovní doba od 12.00 do 20.00 hod. Alespoň základní znalost AJ Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

UKLÍZEČ/KA

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech 2 směny v době od 7.30 do 19.00 hod. Volné místo uklízeč/ka pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech Pracovní doba od 14.00 do 21.00 hod. Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

KUCHAŘ/KA

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech Pracovní doba od 14.00 do 21.00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

DPP po dobu letní sezóny Práce i o víkendech Pracovní doba od 14.00 do 21.00 hod. Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Janův Důl.
Janův Důl

ČÍSNÍK/SERVÍRKA

Náplň práce: obsluha hostů bez kasírování, výpomoc při přípravě pokrmů, úklid. Příjemné vystupování, vzdělání v oboru není podmínkou. Znalost německého jazyka vítána. Základní ...
Osečná

MASÉR/KA

Požadavky: masérský kurz na sportovní masáž, znalost Nj výhodou, příjemné vystupování. Výhody: příspěvek na závodní stravování. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky. Volné místo ...
Osečná

PRACOVNÍK/CE BALNEO PROVOZU

Poskytování rašelinných zábalů klientkám a klientům lázní. Požadavky: příjemné vystupování, znalost NJ vítána - není podmínkou. Mzda cca 12200,- Kč + osobní ohodnocení. Výhody: ...
Osečná

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Požadavky: vzdělání vyšší odborné, popř. SŠ s osvědčením, znalost NJ vítána. Mzda 20 000 Kč + osobní ohodnocení. Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Osečná.
Osečná

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Nabízíme ubytování. Hlásit se telefonicky od 8.00 do 18.00 hod. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Osečná.
Osečná

KUCHAŘ/KA

Nabízíme ubytování. Hlásit se telefonicky od 8.00 do 18.00 hod. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Osečná.
Osečná

ZÁMEČNÍK-SVÁŘEČ

Montáže v Libereckém kraji. Požadavky: svářečský průkaz. Dobré platové podmínky - 18 000 Kč + doplatky z montáží. Doprava z České Lípy a Liberce zajištěna. Životopisy zasílat ...
Osečná

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Křižany nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Křižany můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Křižany jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru