VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU

Kontakty
zaměstnavatel: LUKOV Plast spol. s r.o.
pracoviště: Zámecká 191, 46343
mzda: od 25000 do 28000
Popis pozice
Plníte plán výroby v rámci svěřeného pracoviště v požadované kvalitě, množství balení a čase. Vedete a koordinujete tým podřízených. Reportujete plnění zadaných úkolů. Zodpovídáte za průběžné zlepšování cílů směny. Včasně a efektivně řešíte neshody a reklamace. Dbáte na dodržování pravidel BOZP. Předáváte pracoviště v pořádku další směně. S námi pracujete v malých týmech, kde vás všemu naučí, v čistém a moderním prostředí. Práce je lehká, výrobky mají nízkou hmotnost. Dostanete od nás pracovní oděv a ochranné pomůcky. Od vás chceme spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost, dodržování pracovních postupů, ochotu učit se novým věcem a aktivní spolupráci v týmu. Praxe v podobné výrobě vítána.
Průměrná měsíční mzda po zapracování 26.000,- Kč. Možnost požádat o pravidelnou výplatu zálohy na mzdu. Vlastní jídelna, výběr ze tří jídel. K tomu můžete získat další výhody navíc: příspěvek na dopravu, po roce zaměstnání penzijní spoření a týden dovolené navíc, stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání aj. V případě potřeby zajistíme ubytování a dopravu do zaměstnání.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Volná místa v okolí Bílá

DĚLNÍK/DĚLNICE

Pracovní náplň: - Navěšovat a svěšovat zboží ze závěsů. - Manipulace a vizuální kontrola závěsů ...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ

Hlásit se osobně na adrese 890/98, Liberec každé pondělí od 11:00 do 12:00.

DĚLNÍK/CE OPRACOVÁNÍ PLASTU

Čištění plastu. Hlásit se emailem nebo telefonicky.

SEŘIZOVAČ - výrobní dělník/ce

Zapnutí a vypnutí strojů, nastavení parametrů strojů při změně varianty výroby. Smlouva určitá na ...

MANIPULAČNÍ DĚLNICÍ VE VÝROBĚ

Hlásit se osobně na adrese 890/98, Liberec.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Požadavky: - znalost pravidel stolního tenisu a programu SCOUT a SCOUT2, vMix, OBS, Trello - ...

volná místa Bílá