SEŘIZOVAČI

Kontakty
zaměstnavatel: LUKOV Plast spol. s r.o.
pracoviště: Zámecká 191, 46343
mzda: od 33000 do 45000
Popis pozice
Zodpovídáte za seřízení a chod stroje, robotů, montážní linky podle technologických parametrů. Provádíte výměnu nástrojů a přídavných zařízení. Vedete záznamy o seřízení a navrhujete optimalizaci výrobních cyklů a další opatření ke zlepšení. Výuční list v oboru seřizovač je výhodou, znalost automatizace výroby případně jiného technického směru je požadována. Znalost řídících systémů pro ovládání vstřikovacích strojů, robotů, montážních technologií. Ochotu učit se a spolupracovat v týmu. Pečlivost, pracovitost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost je samozřejmostí. Praxe v automotive výhodou. Co získáte? Práci v čistém provozu, s nejmodernějšími technologiemi a vysokou úrovní strojního vybavení. Profesní rozvoj, perspektivu, zkušenosti od služebně starších kolegů, zázemí české, rodinné společnosti.
Místo výkonu práce bude i na adrese: Ještědská 287/37, Liberec 7, 46007, kde máme druhý výrobní závod.
Zaměstnanecké výhody:
Průměrná měsíční mzda po zapracování 39 000Kč. Možnost požádat o pravidelnou výplatu zálohy na mzdu. Vlastní jídelna, výběr ze tří jídel. K tomu můžete získat další výhody navíc: po roce zaměstnání penzijní spoření a týden dovolené navíc, stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání aj. V případě potřeby zajistíme ubytování a dopravu do zaměstnání.
Hlásit se e-mailem nebo osobně na adrese Ještědská 287/37, Liberec 460 07.

Volná místa v okolí Bílá

VEDOUCÍ SMĚNY LOGISTIKY

Místo výkonu práce: Zámecká 191, 463 43 Český Dub Plníte plán výroby v rámci svěřeného pracoviště v ...

MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ

Hlásit se e-mailem nebo předem telefonicky v Po-Pá od 8.00 do 16.00 hod.

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU

Plníte plán výroby v rámci svěřeného pracoviště v požadované kvalitě, množství balení a čase. ...

DĚLNÍK/DĚLNICE

Pracovní náplň: - Navěšovat a svěšovat zboží ze závěsů. - Manipulace a vizuální kontrola závěsů ...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ

Hlásit se osobně na adrese 890/98, Liberec každé pondělí od 11:00 do 12:00.

MANIPULAČNÍ DĚLNICÍ VE VÝROBĚ

Hlásit se osobně na adrese 890/98, Liberec.

volná místa Bílá