Státní sociální podpora Radnice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Radnice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

náměstí Kašpara Šternberka 533, 338 28 Radnice u Rokycan

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Radnicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Radnice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Radnice - Státní sociální podpora na adrese náměstí Kašpara Šternberka 533, 338 28 Radnice u Rokycan, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Radnice

Celkem nalezeno 90 volných místo pro Radnice a okolí
Číšník, servírka

Zaměstnanecké výhody: stravování, možnost ubytování mezi směnami

Obráběč kovů

Zaměstnavatel hledá soustružníky, obsluhu vrtačky a horizontky. Nabízí: mzdu od 30 000 Kč, 5 týdnů dovolené, zajištění stravování. Možno i cizinec. Kontakt: Vanda Knorová, tel.: 606 635 169, e-mail: knorova@zsbohemia.cz

Recepční

Požadujeme: schopnost písemně i slovně aktivně komunikovat s klienty ČJ/AJ/NJ, práce na PC, řidičský průkaz sk. B Nabízíme: personální stravu

Pracovník v sériové výrobě rolet - zámečník

Práce v jednosměnném provozu kovovýroby v sériové výrobě rolet. Požadujeme: střední odborné vzdělání, výhodou je svářečský průkaz, průkaz řidiče VZV, průkaz vazače a jeřábníka, ale ne podmínkou. Možnost bezplatně absolvovat kurzy na výše uvedené. ...

Zámečník-svářeč

Požadujeme: střední odborné vzdělání, výhodou je svářečský průkaz, průkaz řidiče VZV, průkaz vazače a jeřábníka, ale ne podmínkou. Možnost bezplatně absolvovat kurzy na výše uvedené. Nabízíme: platové ohodnocení od 29.000,- Kč/měs., příspěvek na ...

Elektrikář

Náplň práce: řešení poruchových stavů na technologiích v průběhu výroby, preventivní údržba výrobních technologií, instalace nových technologií, údržba elektroinstalací budov, spolupráce s ostatními zaměstnanci údržby při opravách a ...