Státní sociální podpora Radnice úřední hodiny

Úřední hodiny Státní sociální podpora Radnice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

náměstí Kašpara Šternberka 533, 338 28 Radnice u Rokycan

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Radnicích má otevřeno:

  • Středa10:00 -12:00, 13:00 -16:00

Úřad práce Radnice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Radnice

Celkem nalezeno 89 volných místo pro Radnice a okolí
Číšník/servírka

Směny: krátký - dlouhý týden. Nabízíme: prémie, prací prášek atd.

Kuchař/kuchařka

Požadujeme: vyučení v oboru Nabízíme: ranní směna (6.00-14.00), víkendy volné, možnost ubytování, případně služební byt

Číšník - servírka

Náplň práce: obsluha v restauraci Požadujeme: praxe v oboru výhodou Nabízíme: možnost ubytování - služební byt

Prodavač/ka na zkrác. úvazek 10 hod. týdně (vhodné pro OZP)

Náplň práce: nabídka a prodej zboží, objednávání zboží, práce na pokladním systému, přijem zboží, zpracování účetních dokladů prodejny. Vhodné pro OZP.

Traktorista v rostlinné výrobě

Požadujeme: řidičský průkaz na traktor, zodpovědnost, samostatnost, pracovitost. Praxe v oboru vítána. Nabízíme: stravenky nebo podnikové stravování, prémie, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Ošetřovatel hospodářských zvířat

Náplň práce: práce v živočišné prvovýrobě, práce se skotem, práce na dojírně, asistence při veterinárních úkonech Požadujeme: kladný vztah ke zvířatům Nabízíme: závodní stravování, po roce příspěvek na důch. připojištění, příspěvek na dopravu. ...